“Ніяких компромісів з терористом Путіним!” – українці вийшли на мітинг проти диктатора

Останні новини

Десятки людей зібралися на акцію “Скажи Путіну ні!”, яка почалася на Михайлівській площі у Києві. Її організував Рух Опору Капітуляції.

Люди тримають плакати на українській, російській і казахській мовах. Диктатор Путін хоче відновити СРСР, а ми маємо цьому завадити, кажуть люди. Розгорнули на асфальті біле полотно, на якому писатимуть гасла акції, повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

Українці вийшли на мітинг проти президента РФ Володимира Путіна
Фото: Дмитро АНОХІН

“Боротьба за вільний Казахстан, за вільну Україну чи вільну Білорусь буде лише тоді виграна, коли ми змусимо Захід жорстко дати Путіну по зубах. Ніяких компромісів з терористом Путіним бути не може! І українська влада, і західні партнери мають пам’ятати про це щомиті!”, – йдеться у дописі на Facebook-сторінці Руху Опору Капітуляції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На держтелеканалі “Рада” хвалять Лукашенка і армію Путіна

Подібні акції 9 січня пройдуть у більшості обласних центрів України. Також анонсовані мітинги проти Путіна у США. Пройдуть у Чикаго, Нью-Йорку.

Генеральний секретар Нато Йєнс Столтенберг заявив, що вимоги Росії щодо неможливості вступу України в Альянс – не можуть бути виконані. Водночас Альянс готовий на діалог з РФ щодо питань безпеки, зауважив генсек.

Засідання Ради НАТО-Росія заплановане на 12 січня.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО