Незламність, відвага і сила: 100 днів героїчного протистояння України у фото

Останні новини

2 червня минає 100 днів, як Україна протистоїть російським окупантам. Повномасштабне вторгнення РФ почалося на світанку 24 лютого.

Диктатор планував захопити Україну за три дні. Та його “блискавичний” план з тріском провалився. Російським військам так і не вдалося забезпечити перевагу, попри те, що Кремль кидає мільярди доларів у воєнну кампанію. Gazeta.ua зібрала добірку фото, яка показує незламність, відвагу і силу українського народу.

2 червня минає 100 днів, як Україна протистоїть російським окупантам. Повномасштабне вторгнення РФ почалося на світанку 24 лютого.
Фото: t.me/V_Zelenskiy_oficial

Ситуація складна. Проте Україна робить все для посилення свого оборонного ресурсу, зазначає президент Володимир Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Залужний розповів французам, чому Україні необхідна зброя натовського зразка

“Як це і передбачалося, дуже важка ситуація. Окупанти намагаються хоча б на 100 днів війни досягти тих цілей, які сподівалися реалізувати вже у перші дні після 24-го (лютого – Gazeta.ua). Тому вони зосередили на Донбасі максимум артилерії, максимум резервів. Там і ракетні удари, і авіація – все”, – пише Зеленський у Telegram.

Військові есперти вважають, що Україна наблизилась до третього етапу війни. До етапу, коли битва за Донбас є битвою за всю Україну.

Ситуація на Донбасі складна. Про це говорять у військових адміністраціях. Та ЗСУ пробують контраатакувати і їм це вдається.

Голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай заявляв, що минулої доби ЗСУ вибили російських окупантів із декількох вулиць Сіверськодонецька.

Крім цього, війна забрала і продовжує забирати багато життів. Зокрема і дитячих. Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну постраждала більше ніж 721 дитина.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО