НЕЗАКОННИЙ ГІДРОНАМИВ ПІСКУ В БОРТНИЧАХ: КМДА ГОТОВА НА ДІАЛОГ?

Наші розслідування

НЕЗАКОННИЙ ГІДРОНАМИВ ПІСКУ В БОРТНИЧАХ: КМДА ГОТОВА НА ДІАЛОГ?

Київська міська державна Адміністрація, після численних акцій та мітингів, врешті погодилась провести робочу зустріч щодо незаконного намиву піску в Бортничах. Активісти сподіваються, що тепер їх почують, адже проблема не тільки в обкраданні громади, а й у руйнуванні будинків, розташованих поблизу місця незаконного гідронамиву.

Зустріч, яка стала можливою завдяки Громадській Раді при КМДА, запланована 16 березня о 16:00 в приміщенні адміністрації. На неї запрошені депутати з профільних комітетів міської ради, а саме:
Задерейко Андрій
Баленко Ігор
Микола Ковальчук
Микола Конопелько
та інші.

Місцеві жителі впевнені, що зупинити незаконний видобуток та продаж піску не тільки необхідно, а й можливо, докладаючи спільних зусиль юристів, активних громадян та журналістів.

Нагадаємо, що з 2006 року ПАТ “Гідромеханізція” винаймає земельну ділянку (озеро) у Бортничах, де незаконно видобуває пісок методом гідронамиву. За 15 років на оборудках із піском власники фірми, разом з держпосадовцями, отримали прибутку близько 600 мільйонів гривень. Громада ж, натомість, отримала розбиті дороги від техніки та незворотні руйнування своїх домівок.

Обговорення тут

Оцініть автора
VIP ЗЛО