Назвали суму, яку Україна витрачає щомісяця на війну з РФ

Назвали суму, яку Україна витрачає щомісяця на війну з РФ
Україна витрачає на війну щомісяця мільярди доларів. Фото: Unsplash

Україна щомісяця через повномасштабну війну з Росією витрачає близько $6 млрд.

Про це заявила глава Агентства США з міжнародного розвитку Саманта Пауер, перадає DW.

“Середньомісячні витрати уряду, який повинен справлятися з війною, за останніми розрахунками становлять близько $5-6 млрд на місяць”, – зазначила вона.

Пауер назвала ці витрати приголомшливими. Адміністрація США готується виділити $7,5 млрд, яких, за її словами, не вистачить, щоб покрити потреби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна може забезпечувати їжею десятки країн – Зеленський

“Ми знаємо, що цих грошей не вистачить, ми знаємо, що надалі буде потрібно ще більша пряма бюджетна підтримка”, – наголосила вона.

Крім того, вона заявила, що президент РФ Володимир Путін “перетворив гуманітарну допомогу і продовольство на зброю. Також він намагається переконати країни, які розвиваються, що причиною глобального голоду може стати не блокада українського експорту, а запроваджені проти РФ санкції.

На кожного полоненого російського загарбника Україна витрачає кошти з бюджету. Утримання одного обходиться у 3 тис. грн на місяць.

Гроші йдуть на харчування, одяг, засоби гігієни та комунальні платежі для одного полоненого терориста. Також кошти витрачають на медичне обладнання, ліки та зарплату персоналу.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО