Найстарішому президенту США Джо Байдену виповнилося 79 років

Останні новини
Найстарішому президенту США Джо Байдену виповнилося 79 років
Президент США Джо Байден відсвяткував день народження вдома з сім’єю / Reuters

Джо Байден став найстаршим президентом США, коли його інавгурували на початку цього року. Тепер він перший президент, якому виповнилося 79 років, перебуваючи на посаді.

Президент провів день народження у родинному будинку у Вілмінгтоні, за 170 км від Вашингтону, разом із сім’єю. Про це повідомляє телеканал CBS.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знову про Україну без неї. Путін і Байден поговорять в онлайні

“З днем народження мій друже і брате”, – побажав йому у Twitter експрезидент Барак Обама, в команді якого Байден був вісім років віце-президентом.

Байдена народився 20 листопада 1942 року.

За день до дня народження Байден провів звичайне медичне обстеження. Лікар Білого дому написав у записці, що Байден “залишається здоровим, енергійним 78-річним чоловіком, який здатний успішно виконувати обов’язки президента”. Лікар сказав, що президент страждає від поширеного порушення серцевого ритму. Він також відзначив спинний артрит, який у Байдена викликає дискомфорт і скутість у ході, а також легке порушення чутливості в ногах. Він додав, що обстеження не виявило у президента жодних порушень центральної нервової системи, хвороби Паркінсона, розсіяного склероз чи інсульту.

Згідно з опитуванням, опублікованим цього тижня, 48% американців вважають, що президент недостатньо розумово компетентний, щоб виконувати свою роботу, і лише 40% відсотків, що у нього достатньо здоров’я, щоб бути главою Білого дому.

Раніше Байден мав кілька проблем зі здоров’ям. У 1988 році переніс операцію через дві аневризми головного мозку. Також йому робили операцію з видалення жовчного міхура. Він публічно оголосив, що не планує балотуватися на другий президентський термін у 2024 році.

Після Байдена наступним за віком президентом був його попередник Дональд Трамп, якому було 70 років, коли вступив на посаду в 2017 році.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО