Нарешті дочекалися: розкрадачці «Черкасиобленерго» Кузьмінській обиратимуть запобіжний захід

Кузьмінській обиратимуть запобіжний захід Черкаси

Швидше за все, запобіжний захід головній підозрюваній у кримінальному провадженні № 52016000000000235 обиратимуть вже цього четверга, 26 грудня, у Вищому антикорупційному суді.

Цю подію без перебільшення можна назвати резонансною та надважливою не тільки для працівників «Черкасиобленерго», яких Кузьмінська ошукала, а й для мешканців всього Черкаського регіону та країни загалом. Громадяни чекають справедливого рішення суду, а саме – взяття Кузьмінської під варту. Адже, в іншому випадку вона й надалі продовжуватиме втілювати свої оборудки та не зупиниться, поки не доведе справу до кінця.

Брудна та цинічна мета Кузьмінської всім давно зрозуміла та очевидна – довести одне з найбільших підприємств регіону «Черкасиобленерго» до краху. Навіщо? Щоб головні організатори цієї схеми – люди Суркісів та Порошенка – придбали підприємство в держави за копійки. І те, що тисячі сімей залишаться без жодних засобів існування, а регіон втратить одне із стратегічно важливих підприємств – цих ділків не хвилює.

Очевидно одне – без розголосу в ЗМІ та громадського контролю Кузмінська та її політичні покровителі не зупиняться. І найвірогідніше, грошей, які вони поцупили в держави та громадян, ще вистачає, аби наймати кишенькових правоохоронців та суддів.

Тож не будьмо байдужими, долучаймося до доленосного засідання, яке відбудеться у Вищому антикорупційному суді 26 грудня. Не дамо корупціонерам та рейдерам знищити «Черкасиобленерго»! Покладемо край політичним змовам та злочинам проти суспільства!

Оцініть автора
VIP ЗЛО