“Намагаються розсікти наші війська” – Жданов зробив заяву щодо оточення ЗСУ на Донбасі

"Намагаються розсікти наші війська" - Жданов зробив заяву щодо оточення ЗСУ на Донбасі
Росія на Донбасі спробує взяти в котел ЗСУ – Олег Жданов. Фото: Генштаб ЗСУ

Російська армія стягує резерви до Сіверськодонецька в Луганській області, щоб захопити місто та оточити підрозділи Збройних сил України.

Про це розповів військовий експерт Олег Жданов ефірі телеканалу “FreeДом”, передає Gazeta.ua.

Він спрогнозував, що “буде ключова битва за сам Сіверськодонецьк”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Чекають “русский мир” – Гайдай пояснив, чому півтисячі людей не евакуюються з “Азоту”

“Для Російської Федерації стало справою принципу досягти бодай якоїсь військової перемоги. Вони відчувають, що Сіверськодонецьк вже дуже близько. Тому вони перекидатимуть з сусідніх напрямків війська для того, щоб посилити тиск на наші війська та взяти Сіверськодонецьк”, – пояснив Жданов.

Також прокоментував захоплення противником Тошківки та ще кількох населених пунктів Луганської області.

“Це спроба оточити наші війська в районі Золотого і вийти на південно-західні околиці Сіверськодонецька. У цьому плані вони максимально тиснуть. Вони розуміють, що наше угруповання не можна взяти лобовими атаками, тому намагаються розсікти на кілька груп наші війська і таким чином оточивши їх, придушити наш опір”, – сказав експерт.

Росіяни тричі змінювали дату “захоплення” Сіверськодонецька. Спочатку вони планували захопити місто до 10 червня. Пізніше – змінили “дедлайн” на 12 червня. Коли ж зрозуміли, що не встигають, заявили про “остаточну” дату – 22 червня.

Більшу частину міста окупанти захопили. Але українські військові продовжують тримати там оборону. ЗСУ у Сіверськодонецьку переважають ворога у вуличних боях, однак не в артилерії. Її дуже бракує українським захисникам.

Зараз окупанти перекидають на Луганщину “колосальну кількість” техніки та живої сили з інших напрямків. Там вони “дуже сильно” оголили свої тили, заявив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО