На Київщині люди щодня підриваються на мінах окупантів – Нацполіція

Останні новини
На Київщині люди щодня підриваються на мінах окупантів - Нацполіція
Окупанти, коли відходили з України, заміновували все на своєму шляху. Фото: Генштаб ЗСУ

На Київщині майже кожен день відбуваються підриви через наїзди на міни.

Про це повідомив заступник начальника Головного управління Нацполіції у Київській області Максим Очеретяний на брифінгу.

“За останній тиждень ми бачимо, багато хто повертається, які були евакуйовані або самі від’їжджали в інші області. І вони знаходять у своїх приміщеннях різноманітні боєприпаси. Особливо це стосується приватного сектору. На території Київщини фіксуємо майже щодня підрив на встановлених мінах на дорогах”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали небезпечні “подарунки”, залишені окупантами на Чернігівщині

Зазначив, що близько 3 тис. вибухонебезпечних предметів виявили на території Київщини. Також задокументували понад 30 фактів незаконного зберігання вогнепальної зброї.

“Вилучили 38 гранат, 10 пістолетів, понад 5 тис. патронів до зброї”, – додав Очеретяний.

У Міноборони закликають жителів територій, звільнених від російських загарбників, дочекатися розмінування. Йдеться, зокрема, про Київську, Чернігівську й Сумську області. Там окупанти залишили багато мін.

На Київщині жителі звільнених від російських окупантів міст і сіл зможуть повернутися додому не раніше кінця травня. Точнішу дату повідомлять пізніше, сказав голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк Олександр Павлюк.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО