На Харківщині окупанти знущалися з місцевого населення у захоплених селах

Останні новини
На Харківщині окупанти знущалися з місцевого населення у захоплених селах

Російські окупанти вчиняли терор місцевого населення у захоплених селах Харківщини.

Люди, з якими спілкувалися представники влади та військових Збройних сил України, розповідали про нелюдське ставлення до них з боку російських солдатів, заявив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

“Якщо говорити про Циркуни, то там люди практично півтора місяця сиділи у підвалах без виходу. Виходили на вулицю тільки щоб знайти їжу, воду чи попросити допомоги. Багато хто з них мав поранення від обстрілів. Окупанти або робили попереджувальні постріли, або одразу стріляли на ураження. Місцеві жителі зустрічали наших визволителів із радістю та вдячністю”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Чути трупний запах”: Росія перетворює Харківщину на звалище тіл окупантів

Наразі на півночі та північному сході регіону, а також на Ізюмському напрямку тривають запеклі бої з російськими окупантами. Водночас у звільнених населених пунктах зафіксували велику кількість мінувань.

“Ворог заміновує житлові будинки, школи, дитячі садочки, просто узбіччя доріг чи поля. Противник не відмовився від планів захоплення Харкова та області, але наші військові мають чітке розуміння, як діяти у разі ускладнення ситуації”, – ідеться у повідомленні.

Харківщина потерпає від обстрілів російських військ. Ті цілять по мирних містах з реактивних систем залпового вогню. Інтенсивність обстрілів зростає. У Харкові майже щодня люди гинуть та зазнають поранень. Область готується до ймовірного наступу військ Російської Федерації і водночас польових робіт.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО