Москву попередили про серйозні наслідки в разі нападу на Україну

Останні новини
Москву попередили про серйозні наслідки в разі нападу на Україну
Москві загрожують каральні санкції – Гербст. Фото: voxukraine.org/

США накладуть на Росію жорсткі санкції та надаватимуть Києву зброю та військову техніку, якщо російська агресія проти України посилиться.

Про це сказав колишній посол США в Україні Джон Гербст у коментарі Укрінформу.

“Ми можемо повідомити злочинцеві про чіткі умови каральних санкцій, що будуть накладені на нього. Також можемо надати Україні зброю та військову техніку вже зараз. Так що Москві загрожує велика небезпека, якщо вона розпочне воєнну операцію. Це дві речі, які ми можемо зробити”, сказав експосол.

Він заявив, що нові “санкції виходитимуть далеко за межі вже накладених обмежень, запроваджених проти Росії за її донбаську авантюру”. Ідеться, зокрема, про переслідування великих російських банків, заборону на інвестиції на вторинному ринку, санкції проти високопосадовців.

Нинішні санкції США обходяться економіці РФ в 1-1,25% ВВП, їх посилення ще більше погіршить ситуацію. “І навіть при зростанні цін на газ і нафту це буде істотним ударом”, – додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна обмінялася розвідданими з Британією та США

Нині Сполучені Штати й НАТО повинні посилити свою присутність у Чорному морі як кораблями, так і літаками, сказав Гербст.

Вашингтон забив тривогу не лише через нагромадження російських військ на південно-західному напрямку, а й через “розвідувальні дані та інші речі, що відбуваються всередині Кремля”.

Ідеться, зокрема, про публічні “висловлювання на історичні теми в спотвореному вигляді, щоб заздалегідь висунути претензії проти України”, а також про “філософську статтю” російського ідеолога Владислава Суркова (“Куди подівся хаос? Розпакування стабільності”, – ред.).

“Досить претензійно, але основне посилання (статті) полягає в тому, що Росії подобається розширюватися”, – зазначив Гербст.

Росія готується до повномасштабного наступу на Україну на початку 2022 року.

Про це свідчать дані розвідки США, які вона передала європейським союзникам.

Карти, складені американськими розвідувальними службами, показують збільшення біля кордону кількості російської артилерії та військових приблизно до 100 тис. для швидкого прориву в Україну з кількох місць: через Білорусь та з окупованого Криму. Готується також атака з повітря.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО