Мокрий сніг не завадив – “Динамо” перемогло “Баварію”

Мокрий сніг не завадив - "Динамо" перемогло "Баварію"
Ігор Костюк очолює юнацьку команду “Динамо” із 2017 року. Фото: ФК “Динамо” Київ

У матчі п’ятого туру Юнацької Ліги УЄФА “Динамо” перемогло “Баварію” -2:1.

Що потрібно знати про гру на стадіоні імені Валерія Лобановського?

Кадрова втрата господарів. Матч пропустив провідний гравець “Динамо” Антон Царенко.

Кліматичні умови вплинули на гру. У Києві йшов мокрий сніг. У другому таймі арбітр замінив білий м’яч на оранжевий. На такому полі грати у конструктивно грати у футбол було важко. На перше місце вийшла фізична підготовка та вміння виграти силові єдиноборства.

Перевага “Динамо”. Господарі грали більше першим номером, намагалися позиційно атакувати. “Баварія” більше шукала можливості для контратак.

Тренера “Баварії” вилучили із поля через незгоду із рішенням арбітра

Швидкий гол. Яцик забив на старті поєдинку головою. Капітан “Динамо” опинився один біля воріт суперника, залишилося тільки перекинути воротаря.

Надійний Нещерет. Воротар “Динамо” зіграв дуже впевнено та надійно.

Волошин заробив пенальті. Один із головних талантів “Динамо” у середині другого тайму заробив на собі фол у чужому штрафному майданчику. Після другого забитого м’яча, вже стало все зрозумілим на полі.

Вилучення тренера “Баварії”. Наставник мюнхенців був незадоволене рішенням призначити пенальті у ворота власної команди. Арбітр засвоїв його червоною карткою.

Активний Самба Діалло. Один із лідерів киян провів сильний матч. Постійно загострював, обігрував своїх візаві на лівому фланзі, мав декілька моментів.

Гол престижу “Баварії”. Команда із Німеччини забила “Динамо” вже в доданий до матчу час.

“Динамо” здобуло закономірну перемогу. Кияни контролювали матч від першої до останньої хвилини. Мали можливість перемогти із розгромним рахунком, якби реалізували свої моменти.

В турнирной таблице “Динамо” имеет 13 очков и лидирует в своей группе. В другом матче между собой сыграют “Барселона и “Бавария”. Представитель Португалии имеет девять очков, а у “Барселоны” – четыре. “Бавария” очков еще не набирала.

О 19:45 на НСК “Олімпійський” зіграють дорослі команди. Звіт про гру та онлайнтрансляцію читайте на нашому сайті.