Міноборони озвучило терміни початку кризи в Україні через військову агресію РФ

Останні новини
Міноборони озвучило терміни початку кризи в Україні через військову агресію РФ
Криза через військову агресію РФ може початися на початку грудня. Фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA

У Міноборони підтвердили загрозу дестабілізації ситуації в Україні взимку. Криза через військову агресію Росії може початися на початку грудня.

Про це заявила заступниця міністра оборони Ганни Маляр в ефірі телеканалу ICTV.

Вона зазначила, що в України немає розбіжностей із західними партнерами щодо пересування військ Росії.

“У нас немає розбіжностей з країнами-партнерами й розвідками, з якими ми обмінюємося інформацією. За кількістю, інтенсивністю, по руху російських військ немає розбіжностей. Ми по-різному прогнозуємо, але сьогодні всі прогнози збігаються. Приблизний час кризи називають зиму цього року. Починаючи з грудня”, – заявила Маляр у програмі “Свобода Слова”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британський генерал порадив готуватися до війни з Росією

За українськими оцінками, Росія розмістила поблизу кордонів України близько 114 тис. своїх військовослужбовців – близько 92 тис. осіб наземного та близько 22 тис. осіб морського та повітряного компонентів угруповання військ, повідомив керівник воєнної розвідки, бригадний генерал Кирило Буданов.

Додав, що російські сили “демонстративно залишили свої танки, бойові машини та реактивні системи поблизу нашого кордону” після широкомасштабних спільних військових навчань з Білоруссю у вересні.

“Це можна розглядати як підготовку до широкомасштабного вторгнення і як спробу психологічного тиску”, – підкреслив Буданов.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО