Мігранти закидали камінням польських правоохоронців

Останні новини
Мігранти закидали камінням польських правоохоронців
На білорусько-польському кордоні мігранти кидали каміння в правоохоронців. Фото: УП

На білорусько-польському кордоні у ніч на неділю, 14 листопада, мігранти закидали польських солдатів та офіцерів щебнем.

“Вночі солдатів та офіцерів закидали щебенем мігранти, які намагалися потрапити до Польщі. Мігрантам не вдалося прорватися на польську сторону”, – повідомляє міністерство оборони Польщі.

В іншому повідомленні йдеться про ще один інцидент на околицях Шудзялува, де офіцери білоруських спецслужб двічі закидали камінням польських солдатів. Внаслідок інциденту ніхто не постраждав.

Речник міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарин розповів у своєму Twitter, що в останні дні з’явилася інформація про те, що до кордону привозять щебінь та каміння від білоруських будівельних компаній. Було помічено кілька вантажівок з таким вантажем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Польщу з Білорусі прорвалося близько 50 мігрантів

Поліція окремо опублікувала у Twitter фотографії поліцейської машини, пошкодженої під час штурму мігрантів на кордоні.

“На жаль, сьогодні вночі ми зафіксували агресивну поведінку. Камені полетіли з Білорусі у бік поліцейських, поцілили у поліцейського та пошкоджено поліцейську машину. На щастя, поліцейський мав шолом на голові, який його захистив”, – сказано у повідомленні.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО