Мелітополь без зв’язку: з російської сім-карти не можна телефонувати на українські номери

Останні новини
Мелітополь без зв'язку: з російської сім-карти не можна телефонувати на українські номери
На номери українських операторів дзвінки не проходять. Фото: pixabay.com

У тимчасово захопленому Мелітополі Запорізької області російські загарбники відключили мобільний зв’язок.

Мешканці Мелітополя, які купили сім-карти російського оператора, можуть дзвонити лише по місту, на номери українських операторів дзвінки не проходять, повідомляє “РІА Мелітополь”.

“Життя містян перетворилося на щоденний пошук того, хто за паспортом встиг купити сім-карту незрозумілого російського оператора. Телефонувати за допомогою цього оператора містяни не можуть на номери українських операторів”, – пише видання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Херсонщині та частині Запоріжжя відновили зв’язок

Швидкість інтернету російського мобільного провайдера така низька, що людям доводиться виходити в центр міста та шукати точку, де він ловить. У приватному секторі дзвонити з цією карткою в WhatsApp, телеграм чи вайбер також не виходить.

“Я виїхав у центр міста, дістав телефон і до мене одразу почали підбігати люди й просити дати можливість передзвонити рідним. Люди просто без зв’язку залишились”, – говорить житель Мелітополя Ігор.

Батько Ігоря – пенсіонер. Він вистояв довгу чергу та купив на свій паспорт п’ять сім-карт по 75 грн, щоб роздати дітям та онукам. Зараз такі картки продають уже по 200 грн і вище.

У тимчасово захопленому Мелітополі Запорізької області російські загарбники “віджали” бізнес у чергового колаборанта. До нього на підприємство прийшли терористи зі зброєю, забрали в нього ключі й поїхали.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО