Марш антивакцинаторів в Україні РНБО назвала російським слідом

Останні новини
Марш антивакцинаторів в Україні РНБО назвала російським слідом
Світлина з мітингу антивакцинаторів 24 листопада під Верховною Радою. Фото: Лілія Мицко, Gazeta.ua

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони (РНБО) виявив російську інформаційну спецоперацію, спрямовану на максимальне зменшення рівня вакцинації населення України.

Про це повідомила пресслужба РНБО.

Під час моніторингу встановили, що у соцмережах та месенджерах, а також Telegram-каналах поширюються повідомлення про нібито негативні наслідки вакцинації.

“Підтвердженням реалізації спеціальних інформаційних антивакцинних заходів зі сторони Російської Федерації є проведення чергового маршу противників вакцинації від Covid-19 (24 листопада у Києві. – Gazeta.ua), учасники якої на плакатах “Стоп QR-код” розмістили QR-код, який дає перехід до вебсайту російської політичної партії “Единая Россия”, – ідеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обіцянка МВФ: скільки громадян Україна зобов’язалася вакцинувати до кінця року

24 листопада біля Верховної Ради вдруге з початку місяця було зібрання противників вакцинації. Вони традиційно вважають її примусовою та називають геноцидом. На акцію зійшлися сотні людей. У руках тримали плакати на кшталт “Стоп геноцид”, “Скажи ні Covid-паспортам”. Багато прийшли з банерами на підтримку лідера антивакцинального руху Остапа Стахіва.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО