Маріуполь знаходиться на межі епідемічної та екологічної катастроф – мер

Останні новини
Маріуполь знаходиться на межі епідемічної та екологічної катастроф – мер
У Маріуполі можуть спалахнути інфекційні захворювання. Фото: East News

Заблокований російськими загарбниками Маріуполь знаходиться на межі епідеміологічної та екологічної катастроф.

У місті також продовжується гуманітарна проблема. Про це в ефірі телемарафону UAразом розповів міський голова Вадим Бойченко.

“Ми стоїмо сьогодні на порозі епідемічної проблеми, яка може виникнути влітку. Тому що в місті немає каналізації, яка працює, а багато людей залишається там”, – зазначив він.

За його словами, на це впливає і те, що за понад два місяці вторгнення російські терористи вбили більше 20 тис. мирних мешканців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Азовсталі евакуювали майже 300 військових – Міноборони

“Ховали людей вони по-різному. У різних місцях, накопичували тіла загиблих у братських могилах, ховали ці військові злочини, тому це має ознаку майбутньої екологічної катастрофи. Тобто сьогодні нам всім треба розуміти, що може відбутися”, – наголосив Бойченко.

Він підкреслив, що у Маріуполі, де залишається понад 100 тис. людей, можуть спалахнути інфекційні захворювання. Саме тому необхідно створити стійкі коридори, щоб звідти могли евакуюватися люди.

“В’їхати можна, а виїхати дуже складно. Потім треба буде проходити ці тортури, фільтраційні центри, отримувати ці довідки. Не всі, хто потрапляє до Маріуполя, можуть звідти виїхати”, – підсумував мер міста.

У Маріуполі на Донеччині російські загарбники видали кожному мешканцю один “гуманітарний набір” за квітень. Розрахунок калорійності такого набору на три дні. Радник мера Петро Андрющенко також показав фото черги людей за гуманітарною допомогою в Кальміуському районі міста.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО