Магнітний браслет не відновлює хрящі

Останні новини
Автор: Дмитро Скаженик
 

— У мене стерся кульшовий суглоб два роки тому. Ходжу тільки з паличкою. Зараз лікуюся в госпіталі, бо я вдова ветерана. Пропонують операцію за 120 тисяч гривень, яких у мене немає, — каже Галина Анатоліївна, 70 років, зі Здолбунова Рівненського району Рівненської області. Прізвища не називає.

Жінка побачила оголошення про знеболювальний біомагнітний браслет за 499 грн. Сумнівається — чи допоможе він впоратися зі щоденним болем.

— Про біомагнітний брас­лет почув від пацієнтки, яка купила його від ниття колін. Це нічого не давало, але вона почала худнути. Сміялася, що хоч якийсь є результат. Коліна дійсно менше крутило. Але не від зняття запалення, а через зменшення ваги тіла, — говорить столичний ортопед Олексій Мирончук, 42 роки.

Біомагнітні браслети використовують у нетрадиційній медицині.

— Вважав ці прикраси видурюванням у людей грошей, бо звик вірити науково доведеній медицині. Доки не познайомився з китайським професором. Той ревно вихваляв такі речі для нормалізації травлення та тиску. Буцімто біомагнітні браслети посилають у мозок імпульси, що активізують роботу систем організму. Але на суглоби вони не діють. У них стирається хрящовий прошарок, починають тертися один об одного. Це не вийде виправити без операції. Браслет не відновить хрящі.

Радить знімати біль протизапальними мазями й судиннорозширюючими таб­летками. Проте організм до них звикає. Якщо купили тюбик і мазь перестала діяти, відкладіть її на місяць. Тоді знову буде ефективна. Можна в суглоб уколоти плазму з тромбоцитами. Це дасть триваліший результат, ніж мазі, але коротший, ніж операція. Хірургічне втручання можна відкладати до четвертої стадії. Далі людина вже ходить через силу і відчуває сильний біль.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО