Ляшко озвучив оптимістичний прогноз звуження червоної зони

Останні новини
Ляшко озвучив оптимістичний прогноз звуження червоної зони
Вихід областей з червоної зони можливий наступного тижня. Фото: pixabay.com

Регіони України зможуть почати виходити із червоної зони карантину вже наступного тижня.

Такий прогноз озвучив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на брифінгу 16 листопада.

“Початок виходу областей з червоного рівня епіднебезпеки прогнозовано можна очікувати з наступного тижня. Є низка областей, в яких зменшився відсоток захворюваності, виписки стабільно почали переважати над госпіталізаціями, також знизився і відсоток зайнятих ліжок із киснем”, – сказав Ляшко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус вбив рекордну кількість українців за добу

Він зазначив, що від початку запровадження червоного рівня епіднебезпеки у першому регіоні – Херсонській області – минуло 30 днів. Це фактично становить той самий час, встановлений минулої хвилі коронавірусу.

“Тобто вчасно запроваджені карантинні обмеження дозволили нам йти середньостатистичними темпами”, – резюмував Ляшко.

Станом на 16 листопада в червоній зоні карантину перебуває Київ і 17 областей: Херсонська, Одеська, Запорізька, Донецька, Дніпропетровська, Сумська, Миколаївська, Рівненська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Хмельницька, Чернігівська, Львівська, Черкаська та Волинська. У жовтій зоні лише дві області.

В Україні другий тиждень поспіль є стабільною ситуація із захворюваністю на Covid-19. Якщо позитивна динаміка збережеться, два червоних регіони можуть перейти в жовту зону, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО