Кузьмінська зі своїми подільниками зірвали судове засідання в Харкові

Кузьмінська зірвала судове засідання в Харкові Харків

Це мало бути попереднє судове слухання, на якому судді мали вирішити питання про прийняття обвинувальногоакту. ПАО «Черкасиобленерго», яке було розграбоване Світланою Кузьмінською та її коханцем Дмитром Крючковим в той самий час, вступило в справу як потерпіла особа і підготувало цивільний позов на відшкодування в понад 50 мільйонів гривень.

Втім, сподівання трудового колективу «Черкасиобленерго» та громадськості на швидкий розгляд справи і притягнення Кузьмінської з її посіпаками до відповідальності – на жаль, не справдилися. Адже обвинувачені судове засідання проігнорували.

Відомо, що адвокат Кузьмінської надіслав суду клопотання про перенесення засідання. Причина – абсурдніше нікуди. Мовляв, вчора Кузьмінська раптом занедужала, і підтвердженням цього є довідка від стоматолога. Однак зміст цієї так званої довідки скоріше підтверджує той факт, що Кузьмінська вирішила затягнути розгляд справи і уникнути відповідальності. Двоє інших обвинувачених взагалі не вважали за необхідність про щось попереджати суд і просто не з’явились.

Адже раніше Кузьмінська неодноразово зривала судові засідання під різними приводами, ось, наприклад, як у жовтні минулого року через зміну адвоката.

Дивною також є позиція суду в цій ситуації. Адже з невідомих причин судді навіть не провели засідання, не повідомили інших учасників процесу, що розгляд справи переноситься, а також жодним чином не відреагували на неявку усіх обвинувачених. Крім того, чомусь нікого не турбував той факт, що Кузьмінську відпустили під заставу, і подібні дії обвинуваченої вказують на невиконання нею зобов’язань, передбачених при застосуванні запобіжного заходу. А це між іншим порушення закону.

Тож, не дивно, що у громадськості наразі є до суддів багато запитань. І одне з ключових: чи не грають вони на боці Кузьмінської і її подільників?

Детальніше про особу Кузьмінської та тих, хто її кришує — у нашому відеосюжеті.

Ми обов’язково слідкуватимемо за розвитком подій і перевіримо цю інформацію. Тож чекайте наших новин. Далі буде…

Оцініть автора
VIP ЗЛО