Кулеба розповів про нагальні потреби України в озброєнні

Останні новини
Кулеба розповів про нагальні потреби України в озброєнні
Фото: facebook.com/dmytro.kuleba

Україна потребує винищувачів західного зразка для ведення повітряних боїв проти Росії.

Із нинішніми темпами повномасштабної російсько-української війни радянське озброєння в країнах НАТО швидко закінчиться, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в інтерв’ю німецькому виданню Welt.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В МЗС заявили про зміни в позиції Німеччини щодо війни в Україні

“Забудемо радянські системи, це кінець. Якщо ця війна триватиме, то скоро будуть вичерпані останні запаси радянської зброї в країнах, готових надати її нам. Наразі помітна провідна роль Німеччини у запровадженні нафтового ембарго щодо Росії. Якщо Німеччина захоче, вона може знайти і прийняти рішення. Однак, коли справа доходить до зброї, ми все ще перебуваємо в незручній фазі прийняття рішень”, – сказав він.

Кулеба додав, що Україна у першу чергу прагне отримати від ФРН та інших країн реактивні системи залпового вогню та військові літаки західного зразка.

Україна змінила свою мету у війні з Росією і тепер прагне повністю витіснити ворожі війська з країни. Картина перемоги – це концепція, що розвивається. Лише поразка Російської Федерації дозволить Україні знову відкрити чорноморські порти й відновити експортну економіку. Для цього Києву потрібно більше військової підтримки.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО