«Кріогенсервіс» продовжує вбивати громадян та економіку України!

Наші розслідування

В країні полихає безпрецедентна епідемія, багатьох хворих українців, а особливо літніх людей у тяжкому стані кладуть в реанімаційні відділення під кисневу вентиляцію легень в надії на те, що людині стане легше дихати та вона буде мати шанс на одужання. Але ніхто не здогадується, що наразі саме цей штучний кисень може стати та стає причиною ще більшого погіршення самопочуття у хворого, так як саме він вироблений поза необхідними нормативами і являє собою так званий «технічний» вид кисню в той час, як в медицині дозволяється використовувати для дихання лише спеціальний «медичний» кисень.

Редакція сайту викривачів злочинів, які ніколи не будуть розкриті, а злочинці покарані, VIP ЗЛО провела дослідження та встановила, що монополістом на українському державному медичному ринку штучного кисню є компанія «Кріогенсервіс», яка на паперах буцімто його виробляє. Це підприємство виграє державні торги по закупівлі та постачає кисень в державні лікарні України. Але по факту медичним він не являється і представляє собою лише технічний його варіант, який, згідно нормативів, не можна та небезпечно використовувати для дихання.

Команда журналістів провела розслідування та вияснила, що «Кріогенсервіс» не має навіть власного виробництва будь-якого кисню, але постійно виграє державні тендери та постачає кисень як виробник. При тому, що компанія до лікарень формально постачає «медичний» кисень, а по факту «технічний». Читати також: «Вони ніколи не виготовляли медичний кисень»: провідний експерт розповів всю правду про «Кріогенсервіс»

Як так виходить? Відповідь у тому, що технічний кисень коштує в три рази дешевше медичного і таким чином «Кріогенсервіс» в особі свого власника, Сергія Защенкова, купує у компаній-виробників технічний кисень, а продає його на державних тендерах, як медичний за більш низької, ніж у конкурентів ціни.

І це все відбувається не дивлячись на те, що від тривалого дихання технічним киснем у хворого можуть настати вельми фатальні наслідки. Але ж вся злочинна філософія цих дільців і робить ставку на те, що на фоні тяжкого загального стану хворого дуже важко буде кваліфікувати справжню причину його подальшого погіршення. Хворі, що знаходяться під кисневим диханням, вмирають в реанімації і навіть лікарі та рідні не знають справжніх причин.

Окрім того, що державні лікарні України отримують неякісний кисень, економіка країни несе ще й неабиякі фінансові збитки, так як компанія «Кріогенсервіс» недодає таким чином до державного бюджету близько 13% податку на додану вартість, тому що вона не являє собою виробника товару, а по факту виступає лише його перекупщиком. Читати також: Афера століття: “Кріогенсервіс” відмиває бюджетні гроші, продаючи замість медичного кисню небезпечний фальсифікат?

Виникає питання, а де ж державна організація з проведення перевірок в медичній сфері – «Держлікслужба», чому вона досі не б’є на сполох, не проводить перевірки та не припиняє злочинну діяльність  «Кріогенсервісу»? Все просто, за заявою активістів «Держлікслужба» перевірку провела, але вона виявлялася в тому, що її службовцем по приїзду в офіс компанії було задане представнику «Кріогенсервісу» лише усне питання, чи все тут добре? І після отримання усної стверджуючої відповіді перевіряючий співробітник покинув територію підприємства. Не провівши огляду обладнання, не перевіривши наявності кисню на підприємстві, не зробивши аналіз цього кисню та навіть фактично не перевіривши документів. Дивитися також: Держлікслужба України та отруйний кисень: кому вигідно?

І поки державні органи бездіють, власник «Кріогенсрвісу», Защенков, збирає мільонний фінансовий «врожай» на здоров’ї людей та збитках економіки країни. Цими мільйонами, напевно, він активно ділиться з контролюючими та перевіряючими органами, які раз за разом не бачать в його діях кримінальної складової і дозволяють цій, з дозволу сказати, людині і далі губити життя громадян.

Оцініть автора
VIP ЗЛО