Козирна маріонетка – Світлана Кузьмінська

Козирна маріонетка – Світлана Кузьмінська Черкаси

Світлана Кузьмінська – козирна маріонетка в руках вічно безкарних українських олігархів. Аферистка і шахрайка, вміла коханка і компаньйон не менш сумно відомого мародера державних обленерго – Дмитра Крючкова.
Через два роки після призначення Кузьмінської на посаду голови Черкасиобленерго, підприємство перестало сплачувати зарплату, розпродало за копійки майно (навіть гідроелектростанції) та знаходиться на межі банкрутства. Схеми безмежно наглі і прості, але працюють – державні гроші роздаються приватним компаніям у позику, яку ніхто не повертає, а «відбілені» крадені гроші використовуються для придбання боргів обленерго, яке не в змозі сплачувати по рахунках. В решті, крадії стають кредиторами обленерго і вимагають переоформлення права власності на обленерго.
Як звичайній жінці вдалось розорити потужне підприємство, відмити мільйони та хто на цьому нагрів руки?

Вона – одна із гарему численних коханок скандально відомого афериста Дмитра Крючкова. Того самого Крючкова, який зараз шантажує Порошенко, Суркісів і Кононенко, погрожуючи розповісти на всю країну і слідству, скільки він заносив до кожного високого кабінету. Слідство вже встановило і пред’явлена підозра, що Крючков особисто очолив пограбування державних підприємств в інтересах екс-президента, Кононенка і його друзів разом з братами Суркисами, але крапку ніяк не може поставити суд. Ба більше, при нової влади справу гальмують, бо Крючков потрібний – в нього є гроші, інформація і безмежна наглість. Він «здасть» Порошенко і натомість отримає свободу та все награбоване, а ще він планує поновити своє «чесне ім’я» і репутацію, що активно лобіюють міжнародні лобісти із оточення Трампа. О це так поворот!

Детальну схему пограбунку ПАТ “Черкасиобленерго” Кузьмінською і керівництвом держави ми висвітлювали у наших попередніх матеріалах.

Чи отримають злодії заслужене покарання та коли служителі феміди, врешті, зробитимуть свою роботу? Слідкуйте за новинами. Далі – буде.

Оцініть автора
VIP ЗЛО