Індійський сталеливарний гігант припинив купувати російське вугілля

Останні новини
Індійський сталеливарний гігант припинив купувати російське вугілля
Фото: pixabay.com

Індійська сталеливарна компанія Tata Steel, яка є найбільшим імпортером російського вугілля в країні, припиняє його закупівлю.

Причиною такого рішення стали ризики, які виникли внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Tata Steel вже почала купувати вугілля з альтернативних джерел, пише The Financial Times.

“Щоб забезпечити безперервність бізнесу, ми отримали альтернативні поставки сировини. Операції з російськими постачальниками та банками зараз супроводжуються великою невизначеністю через міжнародні санкції”, – йдеться у заяві компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угорщина погрожує блокуванням нафтового ембарго проти Росії

Tata Steel імпортувала 617 тис. т російського вугілля за перші три місяці поточного року, а також 246 тис. т у минулому місяці. Ці замовлення зробили до 24 лютого.

Експорт російського вугілля до Індії у березні зменшився до 420 тис. т, а в квітні, за прогнозами, він впаде до 124 тис. т у порівнянні з нещодавнім піком у 1,1 млн т у лютому.

Хоча Росія та Індія обговорюють механізми розрахунків у місцевих валютах, які мали б допомогти обійти режими санкцій, жодної такої схеми наразі не оприлюднили.

ЄС у п’ятому пакеті санкцій запровадив обмеження на імпорт російського вугілля. Імпорт вугілля для всього Європейського союзу закінчиться 11 серпня. У шостому пакеті санкцій готуються обмеження щодо нафти, а також банківського сектору.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО