Грала в захопленому Маріуполі: у Туреччині скасували концерт прокремлівської піаністки

Останні новини
Грала в захопленому Маріуполі: у Туреччині скасували концерт прокремлівської піаністки
У Туреччині скасували концерт прокремлівської піаністки Валентини Лисиці. Фото: Facebook Василя Боднаря

У турецькому Стамбулі скасували концерт піаністки Валентини Лисиці, яка підтримала Росію у війні проти України.

Про це повідомив посол України в Туреччині Василь Боднар у Facebook.

“Виступ так званої артистки Валентини Лисиці у Стамбулі скасовано. Щойно отримав офіційного листа від турецької сторони”, – написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тричі оскандалилася за місяць: з Ірини Федишин іронізують у мережі

Нагадав, що Лисиця, яка публічно набула псевдогромадянство однієї з окупованих територій України, 9 травня зіграла “концерт” у Маріуполі на тлі обстрілів Азовсталі та відкрито підтримує Росію у війні проти України.

“Культура в даному випадку не може бути поза війною чи політикою, бо використовується російським агресором у пропаганді та виправданні його злочинів”, – написав Боднар.

Валентина Лисиця – класична піаністка, яка народилася у Києві. Вона почала грати на фортепіано у віці трьох років, і вже у чотири дала перший сольний концерт. Лисиця навчалася у Київській консерваторії, вигравала престижні міжнародні конкурси, а в середині 90-х перебралася до США разом із чоловіком. Піаністка виступала з найвідомішими світовими оркестрами, але у 2014 році через підтримку анексії Криму, війни на Донбасі та агресії РФ зруйнувала свою репутацію та була звільнена з Симфонічного оркестру Торонто.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО