ГРА В МОВЧАНКИ ВІД КМДА

ГРА В МОВЧАНКИ ВІД КМДА Наші розслідування

ГРА В МОВЧАНКИ ВІД КМДА: НЕЛЕГАЛЬНИЙ РИНОК ПІСКУ ПОБОРЕНО?

Київська Міська Адміністрація, яка пообіцяла втрутитись в ситуацію із незаконним гідронамивом піску в Бортничах, знову мовчить. Можливо, чиновники вже побороли явище нелегального ринку піску?

15 березня в приміщенні КМДА пройшов круглий стіл, на якому були присутні, в тому числі, чиновники з Департаменту земресурсів. Після доповідей активістів Бортничів, журналістів та представників Громадської ради при КМДА, чиновники пообіцяли провести необхідні перевірки та зібрати доказову базу щодо порушень видобутку піску фірмою “Гідромеханізація”. Остання, на упередження жителів Бортничів, п’ятнадцять років заносила конверти в КМДА, аби ніхто не заважав їм намивати пісок та проводити незаконні оборудки з продажу надр.

Однак, зусиллями активістів, за останній час було проведено великий обсяг роботи: були накладені арешти на пісок та техніку фірми “Гідромеханізація”, до проблеми були залучені активісти столиці, журналісти та юристи, була проведена робота із Громадською радою при КМДА та, врешті, проведена вищезгадана робоча зустріч із посадовцями столичної влади.

Проте, крім обіцянок, як завжди, жителям мікрорайону Бортничі нічого не дісталось. Саме тому найближчими днями наші журналісти, за проханням місцевих активістів, проситимуть аудієнції, аби “розворушити” чиновників, у наступних інстанціях:

❗ Київська Міська Державна Адміністрація
❗ Департамент земельних ресурсів КМДА
❗ Державна екологічна інспекція України Столичного округу
❗ Головне управління Держгеокадастру в місті Києві
❗ Дарницька районна державна адміністрація
❗ Державна служба геології та надр України

Нагадаємо, що приватне підприємство АТ “Гідромеханізація” вже п’ятнадцять років незаконно намиває пісок у Дарницькому районі Києва в озері на території мікрорайону Бортничі. Збувають надра таким великим підприємствам, як Завод імені Ковальської. За часи незаконних оборудок, громаді та бюджету міста були нанесені мільярдні збитки.

Обговорення тут

Оцініть автора
VIP ЗЛО