Гороскоп на вихідні: на кого чекають високі заробітки

Останні новини
Гороскоп на вихідні: на кого чекають високі заробітки
Неділя потребуватиме вашої активності. Не сидіть на місці. Фото: pixabay.com

8-9 січня грошей у кишені буде достатньо для вільного планування вихідних. Уникайте майнових суперечок, бо вирішуватимуться не на вашу користь. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Субота – день поетів і мрійників, – говорить астрологиня. – Зберігайте гармонію в серці. Слухайте музику. Не приховуйте щирих почуттів. Задовольняйте свої бажання. Але не забувайте враховувати й інтереси оточуючих. Подавайте милостиню нужденним. Неділя потребуватиме вашої активності. Не сидіть на місці. Стримуйте прояви людської агресивності. Винахідникам не варто планувати на цей день випробувань. Навряд чи спроба буде вдалою. Високі заробітки чекають на Тельців, Дів і Терезів”.

Овен

Побудьте у ці дні удвох з коханими. Відкладіть на потім усі справи. Час вирішувати питання про одруження і поповнення в родині.

Телець

Дозвольте дітям провести вихідні на їхній смак. Надмірне піклування буде зайвим. Утримайтеся від суперечки з чоловіком (дружиною) щодо методів виховання.

Близнюки

Не слід фанатично віддаватися роботі. Ви забуватимете про обіцянку приділити увагу домашнім. У них виникатимуть справедливі претензії.

Рак

Гроші надходять і швидко спливають. Якось контролювати цей потік не завадить. Бо в понеділок уранці ви можете не знайти коштів на найнеобхідніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп для Риб на 2022 рік: коли стане більше грошей і цікавих пропозицій

Лев

Матеріальна сторона вашого життя зазнає змін. Звичний порядок ведення фінансових справ доведеться переглядати. Тому варто мінімізувати витрати.

Діва

Будьте готові до приємної зустрічі. У ваш дім поспішає щастя. Час позбавитися самотності.

Терези

Через родинні проблеми витратите добру частину заробітку. Відмовтеся від придбання дорогих речей. Ця покупка буде недоречною.

Скорпіон

Мінімізуйте витрати. Вкладайте гроші у підтримання свого здоров’я.

Стрілець

Вас намагаються втягнути у брудну інтригу. Не дозволяйте оточуючим скористатися вашими слабкостями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп для Водоліїв на 2022 рік: як досягти найбільшого успіху

Козеріг

Вирішувати фінансові проблеми цими днями не слід. Дочекайтеся понеділка. Спостерігайте за змінами ситуації на ринку. Ідіть назустріч пропозиціям коханих. Інакше ризикуєте провести ці дні на самоті.

Водолій

Зведіть витрати до необхідного мінімуму. Не позичайте людям гроші. Ваші матеріальні ресурси обмежені.

Риби

Будь-які фінансові операції проходитимуть із затримками. Вигідно купити або продати щось буде проблематично.

Астрологиня приголомшила прогнозом на перший тиждень у році.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО