Глави МЗС Франції і Німеччини поїдуть на лінію фронту на Донбасі

Останні новини
Глави МЗС Франції і Німеччини поїдуть на лінію фронту на Донбасі
Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок (зліва) та її французький колега Жан-Ів Ле Діран (справа) у Парижі в грудні 2021 року / Getty Images

Глава МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріан відвідає Україну разом з міністром закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок.

Про це він сказав на пресконференції з главою європейської дипломатії Жозепом Боррелем за підсумками неформальної зустрічі глав МЗС країн ЄС у Бресті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Франція та Німеччина ініціюють зустріч “Нормандської четвірки”

“Ми говорили з Анналеною Бербок і згодні з тим, що зусилля у “Нормандському форматі” мають продовжуватися, і ми невдовзі відвідаємо Україну. Анналена Бербок планувала візит у понеділок, і це буде спільний франко-німецький візит. Відвідаємо лінію розмежування та Київ” – сказав Ле Дріан.

За інформацією МЗС Німеччини, Бербок вперше відвідає Київ, а потім поїде до Москви.

Візит Бербок до Києва планувався уже певний час з нагоди 30-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між двома країнами.

Під час зустрічей планують обговорити комплекс двосторонніх, регіональних і міжнародних питань. Насамперед нинішню ескалацію на кордоні з Росією.

Міністр закордонних справ Польщі Збіґнєв Рау, який очолив Організацію з безпеки й співробітництва в Європі перший візит на цій посаді здійснить теж в Україну. Й теж відвідає Донбас. Про це він заявив під час пресконференції 13 січня у Відні.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО