“Є проблемна точка”. Україна посилює білорусько-польсько-український кордон

Останні новини
"Є проблемна точка". Україна посилює білорусько-польсько-український кордон
На українському кордоні є проблемна точка. Фото: mvs.gov.ua

На Волині є “проблемна точка” в перетині білорусько-польсько-українського кордону. Це місце, де є можливість прориву українського кордону.

“Денис Анатолійович (Монастирський, міністр внутрішніх справ – ред.) безпосередньо перебував на місці, де є в нас проблемна точка, ми вважаємо – там, де є перехрестя білорусько-польсько-українського кордону”, – розповів секретар РНБО Олексій Данілов в програмі “Право на владу“.

У рамках робочої поїздки у Волинську область, на ділянку прикордонного підрозділу “Грабове” Луцького прикордонного загону відбулися навчання для бойової координації Держприкордонслужби, Нацполіції, Нацгвардії України, Держслужби з надзвичайних ситуацій та Міграційної служби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мігранти розповідають, як їх б’ють білоруські солдати та змушують іти до Польщі

З метою протидії потенційній кризі з мігрантами будуть залучені всі п’ять структур МВС.

В регіоні провели й нараду з керівниками територіальних громад, які розташовані уздовж кордону, разом з керівництвом області та силовими структурами для взаємодії у разі загрози українському кордону.

8 листопада в мережі оприлюднили кадри, як натовп мігрантів у Білорусі йде до польського кордону. Білоруські військові із собаками зігнали мігрантів з дороги до лісу. До КПП вони не дійшли. Більшість людей у колоні – курди, які нещодавно прибули в Білорусь з Іраку

Влада Польщі привела в бойову готовність Сили територіальної оборони, а президент Анджей Дуда скликав екстрену нараду з урядовцями. Пізніше у МВС повідомили, що мігранти намагалися прорвати кордон із території Білорусі, але цю спробу відбили.

9 листопада мігранти прорвалися через білорусько-польський кордон та потрапили на територію Польщі. Вони знесли огорожі на околицях міста Кринки та села Біловеж.

У кожній з груп налічувалося “кілька десятків іноземців”. Декого з мігрантів вдалося повернути на лінію кордону, решту розшукують.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО