Dzidzio зізнався, чи зраджував ексдружину: “Слава про це знала”

Останні новини

Артист Михайло Хома, відомий як Dzidzio, відверто прокоментував розлучення зі співачкою Slavia.

Він зізнався, що був ініціатором розриву стосунків. Музикант розповів у програмі “Зірковий шлях”, що зробив це, бо вони з Ярославою Хомою – справжнє ім’я виконавиці – різні.

“Найбільше що мені прилетіло, що я був перший, хто розв’язав цей мішок. Треба бути чесним із собою. Одружився трикутник на квадраті, і вони собі двоє придумали ідеально круглі двері додому. Як? Хто неправий, хто правий? Не заходить ані квадрат, ані трикутник в ті двері додому”, – сказав лідер гурту Dzidzio.

У тому, що розлучився, співак міг зізнатися і раніше. Та боявся осуду з боку інших.

“Я знав, що у мене так буде. Я міг це зробити скоріше, але боявся, яка реакція буде у людей. Як так, гарна дівчина, а він її кидає, що не так?”, – поділився Хома.

Артист Михайло Хома, відомий як Dzidzio, відверто прокоментував розлучення зі співачкою Slavia
Фото: instagram.com/slavia_official

Чоловік пояснив, що експодружжя жило по-різному і мучило одне одного.

“А те, що вдома порозуміння нема, а те що я лягаю спати, Слава ще щось робить. Я встаю, а Слава ще спить. Треба було взяти відповідальність і сказати: “Стоп. Так більше не буде. Славо, я хочу бути щасливим і хочу бачити тебе щасливою”. Тому, набрався сміливості і заявив, що ми розлучаємося. І зараз думаю, що це був найправильніший момент у моєму житті”, – додав знаменитість.

Окрім того, співак відповів на закиди колишньої про зради з його боку. Слава натякала, що він мав роман з виконавицею Ольгою Цибульською.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишня Dzidzio заявила, що “одна артистка” піарилася на їхньому розлученні

“Я промовчав цей весь момент. Навіть не розумів, що мені робити. Я нічого не робив, у мене з Ольгою ніколи нічого не було, і Слава це прекрасно знала”, – запевнив чоловік.

Музикант Dzidzio, справжнє ім’я Михайло Хома, відмовлявся розкручувати колишню дружину Ярославу Притулу, яка будує сольну кар’єру під сценічним ім’ям Slavia. Співак наполягав на тому, що кожен має розвивати себе як співака самостійно.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО