Друге модульне містечко відкрили у Львові

Останні новини
Друге модульне містечко відкрили у Львові
Наступного тижня планують відкрити третє модульне містечко. Фото: Gazeta.ua

У Львові збудували вже друге модульне містечко для людей, які були вимушені покинути свої домівки та переїхати.

Його відкрили у Франківському районі, повідомив мер Львова Андрій Садовий “24 каналу”.

“Там зможуть проживати наші громадяни й там сьогодні представлена вся Україна. Там і Харків, і Маріуполь, і Краматорськ, і Волноваха. Діти, котики, песики. Така вже вибудовується дуже дружня спільнота. Поруч, до речі, є наше професійно-технічне училище, де всі мешканці зможуть отримувати їжу”, – розповів Садовий.

За його словами, наступного тижня планують відкрити ще одне модульне місто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові від обстрілів постраждали дві людини

До цього люди жили в школах та кінотеатрі.

Садовий розповів, що вже є чітка статистика, що вдень прибувають приблизно до 2,5 тисяч громадян і приблизно тисяча лишається у Львові. Тисяча їде за кордон й 500 залишаються у межах Львівської області.

“Частина киян повернулася, а ті, що приїхали, наприклад, з Харкова, Маріуполя чи Мелітополя живуть у Львові й вірять в нашу перемогу. Вони не мають можливості повернутися додому й за кордон не хочуть їхати, а хочуть залишитися тут. Це також надає оптимізму”, – сказав мер.

19 квітня на околиці Стрийського парку у Львові відкрили перше в Україні модульне містечко — мобільні будинки, які були зведені за спільним українсько-польським проєктом. Туди заселили понад 200 людей — сімей із дітьми.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО