Дістали погнуті пластини та купу саморізів: Яроша оперували 4 години

Останні новини
Дістали погнуті пластини та купу саморізів: Яроша оперували 4 години
Дмитра Яроша прооперували в лікарні Мечнікова. Фото: інтернет видання Мир

Колишнього лідера “Правого сектора” Дмитра Яроша прооперували у лікарня імені Мечнікова в Дніпрі.

Про це Ярош повідомив у Фейсбук.

“Отже, в кінці минулого року моя поранена ще у 2015 році рука, відмовилась функціонувати, почала нестерпно боліти та викликала високу температуру. Спочатку думав, що застудився, але потім виявилось, що все набагато банальніше: загноєння і всякі інші погані справи…”, написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкращі сини воюють не за гроші, а за Україну – Ярош звернувся до влади

Медики призначили термінову операцію. Вона тривала чотири години. “З мене дістали поламані та погнуті титанові пластини та купу саморізів (дещо лишили), відкачали стакан гною…Руку врятували, сепсису не допустили. Тепер, ще пару тижнів і я буду в строю”, – розповів Ярош.

Він подякував лікарям, які його обстежували та оперували.

Свою підтримку Ярошу висловили друзі, побратими та знайомі. “Одужання, друже!” написав Borislav Bereza, Олена Білозерська: “Ого! Одужуйте швидше, Друже Провіднику!”, “Міцного здоров’я. Ви Україні ще ой як потрібні” – зауважив Александр Трущенко.

“Ого! Та Ви не просто Ярош, Ви ще сталевий Ярош..”, “Друже, хворіти зараз немає коли. Швидкого Вам одуження” – писали користувачі соцмереж.

Дмитро Ярош – колишній лідер “Правого сектора”, командувач Української добровольчої армії. Був народниим депутатом. Пізніше радником Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО