Детективи НАБУ покривають багатомільярдні оборудки Світлани Кузьмінської?

Детективи НАБУ Черкаси

Колишня керманичка «Черкасиобленерго» Світлана Кузьмінська не полишає спроб знову очолити підприємство, щоб, як стверджують ошукані нею підлеглі, остаточно його знищити. Днями нам стало відомо, що, найвірогідніше, «допомагають» їй в цьому детективи НАБУ, для яких виконувати вказівки своїх політичних покровителів, схоже, вже стало звичною справою.

Нинішнє керівництво «Черкасиобленерго» та трудовий колектив підприємства переконані: Кузьмінська зі своїм скандальним екс-бойфрендом Дмитром Крючковим намагаються будь-якими методами повернути контроль над обленерго. Причина очевидна – довести підприємство до банкрутства, щоб зацікавлені політичні діячі змогли купити його за копійки.

Мотиви Кузьмінської зрозумілі і правоохоронцям, і прокурорам, і суддям – та зупиняти її, попри очікування громадськості, щось поки ніхто не збирається. Не дивлячись на те, що зібраних доказів, які підтверджують розкрадання Кузьмінською та її посіпаками десятків мільярдів гривень з обленерго – предостатньо, за три роки їй навіть не оголосили підозру (!).

Мова йде про кримінальне провадження № 52016000000000235 від 11.07.2016, яке зараз має розслідувати НАБУ. У межах цього кримінального провадження проводиться досудове розслідування стосовно службових осіб ПАТ «Черкасиобленерго», ПрАТ «ХК «Енергомережа» та ПАТ «Азот» щодо укладення договорів про переведення боргу. Згідно з умовами цих договорів змінювався порядок проведення розрахунків на оптовому ринку електричної енергії. Наслідок виконання цих договорів ми вже знаємо – «Черкасиобленерго» недорахувалося мільярдів гривень.

Де ділися ці колосальні суми, здогадатися не складно – найвірогідніше, осіли в кишенях Кузьмінської і високопосадовців, для яких вона так старалася. І, скоріше за все, цих грошей вистачило сповна, аби «переконати» НАБУ не притягати колишьню керманичку «Черкасиобленерго» до відповідальності.

У підсумку ситуація складається невтішна: з легкої руки правоохоронців Кузьмінська не лише уникла покарання, а ще й отримала зелене світло на нищівну атаку обленерго…

Та не врахувала Кузьмінська одного – працівники «Черкасиобленерго» підприємство, яке стало для них рідним домом, не здадуть. І не заспокояться, поки усі причетні до цієї гучної афери не опиняться на лаві підсудних.

Раніше ми розповідали, що екс-голові ПАТ “Черкасиобленерго” Світлані Кузьмінській постійно вдається уникати судових засідань. Наприклад, у жовтні судді підіграли Кузьмінській у перенесенні судового засідання через зміну її адвоката, хоча даний факт не впливав на оголошення обвинувального акту.

Далі буде…

Оцініть автора
VIP ЗЛО