ДЕПУТАТ КИЇВРАДИ ВЛАДИСЛАВ ТРУБІЦИН: ПЕРЕВІРИМО СТАН КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ ПРОТИ НЕЗАКОННОГО ВИДОБУТКУ ПІСКУ

ДЕПУТАТ КИЇВРАДИ Владислав Трубицин Наші розслідування
Сьогодні вранці громада мікрорайону Бортничі, разом з громадськими активістами та журналістами провела акцію проти незаконного видобутку піску в Бортничах. На критичну ситуацію, що там сталася, звернули увагу депутат Київської ради та представниця Управління екології та природних ресурсів.
Депутат Київської міської ради Трубіцин Владислав приїхав на кар’єр у Бортничах, де місцеві намагаються вигнати з озера підприємця, що незаконно намиває там пісок. Мешканці Бортничів та громадські активісти розповіли депутатові про кричущі правопорушення та надали всі підтверджуючі документи. Також наголосили на катастрофічних наслідках діяльності з гідронамиву для життєдіяльності громадян та екологічного стану.
До акції також завітала представниця Управління екології та природних ресурсів Леготіна Ольга. Мешканці Бортничів провели посадовців безпосередньо на сам кар’єр, аби представники влади могли самостійно пересвідчитися у катастрофічних наслідках незаконного гідронамиву. Депутат зазначив, що докласть всіх зусиль для вирішення проблеми неконтрольованого видобутку піску в Бортничах.
Також активісти надали Трубіцину інформацію щодо кримінальних справ проти підприємця, який засів на кар’єрі. Цікаво, чому вони гальмуються та не розслідуються належним чином. Особливо цікаво те, що підприємець нехтує всіма заборонами, які наклав суд, а саме — арешт складів піску, земснаряду, кранів, та іншої техніки. Адже робота земснаряду продовжується і вдень, і вночі. Вантажівки з піском виїзжають за межі кар’єру також цілодобово. Депутат пообіцяв, що перевірить хід кримінальних справ.
Раніше ми писали про те, що Київська Міська Адміністрація пообіцяла втрутитись в ситуацію, але досі мовчить. Департамент земельних ресурсів, який також пообіцяв долучитись до робочої групи з питання незаконного видобутку піску в Бортничах, також ігнорує запити активістів.
Нагадаємо, що приватне підприємство АТ “Гідромеханізація” вже п’ятнадцять років незаконно намиває пісок у Дарницькому районі Києва в озері на території мікрорайону Бортничі. Збувають надра таким великим підприємствам, як Завод імені Ковальської. За часи незаконних оборудок, громаді та бюджету міста були нанесені мільярдні збитки. Жоден відповідальний орган досі не зробив нічого вагомого, аби, принаймні, зупинити незаконну діяльність “Гідромеханізації”.
Детальніше про махінації читайте тут (https://www.facebook.com/vipzlo.in.ua/posts/1008701206332510)
Оцініть автора
VIP ЗЛО