День ангела 14 січня святкують обдаровані чоловіки

Останні новини
День ангела 14 січня святкують обдаровані чоловіки
У народі сьогодні святкують День Василя. Фото: pinterest.com

День ангела сьогодні відзначають люди з іменами Василь, Петро, Григорій та Микола.

Gazeta.ua підготувала матеріал, у якому розповідаємо про походження цих імен та характери людей, які їх носять.

Василь – із давньогрецької означає “царський”, “царствений”. Це товариські люди, які з радістю проводитимуть час у компанії друзів за переглядом футболу чи хокею. Може конфліктувати з дружиною, щоб відстояти товаришів. Василь любить свою роботу і намагається бути першим у всьому. У стосунках із жінками проявляє лицарські якості та завжди виконує обіцянки. Зазвичай, приймають дружину із усіма недоліками.

Петро – з давньогрецької перекладається як “скеля”, “кам’яна брила”. Він обдарований та має хист до музики та інших творчих занять. У професії завжди прагне досконалості, тому роботою над собою виривається у лідери. Має добрі аналітичні здібності, тому може стати слідчим, математиком, інженером. Чоловіки з цим ім’ям довго не можуть обрати дружину, адже мають багато вимог. Зокрема, цінують вірність та відданість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “По-багатому”: суд приголомшив ялинкою

Григорій – походить з грецької мови від слова “григоріо” та означає – “спати”. Ці чоловіки чутливі та вразливі. З ними завжди приємно спілкуватися. Григорій не любить, коли ним командують, однак намагається вливатися у всі компанії. Може стати водієм, інженером, фотографом.

Микола – походить від давньогрецького імені Ніколаос та означає “переможець народів”. Діти з цим ім’ям рідко хворіють та вирізняються витривалістю та силою. У дорослому віці вони працьовиті, старанні та врівноважені. Микола легко захоплюється жінками та за кілька тижнів уже може запропонувати одружитися.

На іменини вся сім’я повинна відвідати церкву, причаститися, замовити і читати молитви святому покровителю. У цей день потрібно провести трапезу вдома в тихій атмосфері.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО