Чи турбує МОЗ насправді здоров‘я українців

Наші розслідування

Чи турбує МОЗ насправді здоров‘я українців, або як влада ігнорує злочини мед.працівників

Українські медичні установи труять пацієнтів технічним киснем, який поставляє найбільший виробник медичного кисню ТОВ Фірма “Кріогенсервіс”.
Раніше журналісти Громадської організації “Рух за чесну медицину” неодноразово зверталися до органів державної влади з приводу діяльності найбільшого в Україні виробника лікарського засобу – медичного кисню ( ТОВ Фірма “Кріогенсервіс”), який насправді постачає технічний кисень в медичні заклади України. В ході журналістського розслідування стало відомо, що Генеральна прокуратура та Служба безпеки України ймовірно кришують злочини ватажка “Кріогенсервісу” Сергія Григоровича Защенкова, який продовжує постачати смертельний кисень для лікування хворих пацієнтів в Україні.
Цього разу ми звернулися до депутатів з пропозицією по внесенню змін до законодавства, але журналістський запит було проігноровано. Це наштовхує лише на одну думку: якщо за махінаціями стоять мільйони $, українська влада готова ходити по головах та таким чином продавати здоров’я порядних громадян, розділяючи між собою “навар”.
Протягом самостійного розслідування стало відомо, що українські лікарні покладаються лише на сертифікат якості від “Кріогенсервісу”, та не перевіряють якість медичного кисню, яке постачає підприємство.
Крім того, постачальник не має обладнання, необхідного для виробництва медичного кисню, та кваліфікованого персоналу. Ми з’ясували особливості технологічного процесу і, замість мінімально необхідних чотирьох апаратників повітроподілу та чотирьох машиністів, на підприємстві працює лише один апаратник.
Також виявилося, що при отриманні ліцензій на виробництво медичного кисню та на оптову торгівлю медичним киснем подавалися неправдиві відомості.
Після ігнорування депутатами злочину, ми звернулися до Міністерства охорони здоров’я з вимогою розробити порядок проведення перевірок виробників лікарських засобів. Та чи відреагує департамент здоров’я України – покаже лише час. Тож, далі буде…

Оцініть автора
VIP ЗЛО