Черкаський телеканал «ВІККА» – інструмент для брудної пропаганди?

Черкаси
Депутат Згіблов неодноразово у студії телеканалу «ВІККА» «поливав брудом» чинного мера. Виникає очевидне питання – чи не є телеканал «ВІККА» площадкою, де будь-який політик, маючи гроші, може озвучувати безпідставні закиди щодо своїх опонентів?

Нам стало відомо, що у квітні цього року на телеканалі «ВІККА» вийшла телепрограма «Вечірній прайм» за участі ведучої Юлії Хемраєвої та гостя програми – скандального депутата Черкаської міської ради Олександра Згіблова. У розмові з ведучою Згіблов активно «поливав брудом» чинного міського голову Анатолія Бондаренка та депутата Черкаської міської ради Юрія Тренкіна.

Безпідставні закиди та брудний самопіар одіозного політика не на жарт обурили громадськість. Водночас у суспільства виникло очевидне питання – чи не є телеканал «ВІККА» площадкою, де будь-який політик, маючи вплив та гроші, може озвучувати безпідставні закиди щодо своїх політичних опонентів?

Відомо, що в телепрограмі Згіблов безпідставно та не навівши жодних доказів звинуватив мера міста Черкаси Анатолія Бондаренка і депутата Черкаської міської ради Юрія Тренкіна нібито в розкраданні державних коштів. Зокрема, Згіблов сказав: «Це крадіжка, пряма крадіжка у наших дітей….то ви собі можете представить як партія «Батьківщина» на чолі із мером, як головою обласної організації, як паном Тренкіним, головоюю обласного штабу, як вони розкрадали бюджет і розкрадають бюджет міста».

Глядачі зауважили, що закиди Згіблова не піддаються перевірці, так як жодних об’єктивних доказів він не надав. Це, очевидно, більш схоже на голослівні популістичні заяви, спрямовані лише на те, щоб заплямувати репутацію своїх опонентів.

Відомо, що 13 травня адвокати Анатолія Бондаренка направили до керівництва сумнівного телеканалу лист-вимогу щодо надання права на відповідь та спростування недостовірної інформації, озвученої Згібловим.

Більше місяця телеканал просто ігнорував звернення адвокатів. А потім все-таки відповів на лист. Та офіційна відповідь представниці каналу більше була схожа на звичайну відписку. Вона зазначила, що наведені висловлення, виявляється, є судженнями, які направлені на покращення роботи органу місцевого самоврядування (!) Уявляєте? Ось такими, м’яко кажучи, дивними методами телеканал «ВІККА» «покращує» життя та добробут жителів регіону.

Представниця каналу заявила, що цей скандальний виступ не можна оцінювати як наклеп, а тому такі судження не підлягають спростуванню. Крім цього, за її словами, посилання на відео, про яке йдеться, відсутні.

Дійсно, на цей момент відео вилучили. Скоріше за все, власники каналу злякалися відповідальності за поширення недостовірної інформації щодо дій чинної влади. Проте, вони проґавили один момент – наразі є завантажене відео вказаної телепрограми та скрін-шот посту Згіблова в мережі Facebook, в якому міститься посилання на вказану телепрограму (пост від 12.04.2019 року). Таким чином, брудний наклеп Згіблова і досі завдає шкоди честі, гідності та репутації чинного голови Черкас Анатолія Бондаренка.

Слід сказати, що жителі Черкас далеко не вперше асоціюють телеканал «ВІККА» з інструментом для брудної пропаганди одіозних політичних діячів. На каналі неодноразово виходили програми з виступами скандальних опозиціонерів, таких як Олександр Згіблов та Олександр Радуцький.

Цікаво, що кінцевим бенефіціаром каналу є Світлана Бродська – дружина члена партії Вільних демократів Михайла Бродського, що є головним фігурантом цілої низки корупційних скандалів. Крім цього, голова вищевказаної партії – Сергій Одарич – колишній мер Черкас.

Тож, можливо, ми спостерігаємо класичну для нашої країни ситуацію – коли засоби масової інформації створюються лише для того, щоб бути «безвідмовним рупором» одіозних політиків? Найсумніше в цій історії те, що багато громадян сліпо вірять політичним діячам, які розповідають їм «казки» з екранів телевізорів. І мало хто з людей задумується, що насправді ці псевдореформатори піклуються лише про власні інтереси, і на проблеми людей їм байдуже.

 

Оцініть автора
VIP ЗЛО