БІЗНЕС ГОЛОВИ СБУ

БІЗНЕС ГОЛОВИ СБУ Новини регіонів

БІЗНЕС ГОЛОВИ СБУ: ЯК БАКАНОВ ВІДХРЕЩУЄТЬСЯ ВІД ПОРУШЕННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Голова СБУ Іван Баканов продовжує займатися бізнесом всупереч антикорупційного законодавства. Він займає керівну посаду в іспанській фірмі “Nueva Tierra Verde Sociedad Limitada”, яка займається нерухомістю. Про це пишуть журналісти “Схеми”.

Хоча, Баканов стверджує, що після обрання його на державну посаду, фірма призупинила комерційну діяльність ще з минулого року, юридично це не так. Фірма має податкові борги, через що державні органи Іспанії відкликали податковий ІПН компанії. Проте юридично це не означає, що підприємство ліквідовано.

Компанія “Nueva Tierra Verde Sociedad Limitada” офіційно призупинила свою діяльність у 2019 році, що відображено у відповідному реєстрі юридичних осіб”, – брешуть в СБУ.

Чекаємо подання декларацій співробітниками СБУ. На це у держслужбовців залишився тиждень — до 1 червня. Проте існує вірогідність, що Верховна Рада встигне за наступний тиждень прийняти Законопроект Зеленського про реформування СБУ, яким не передбачається оприлюднення задекларованих статків посадовців Служби Безпеки України.

Як вам такі реформи?

Оцініть автора
VIP ЗЛО