Більше імпровізацій і зіркових гостей: розпочалися зйомки нового сезону Improv Live Show

Останні новини

Розпочалися зйомки нового сезону гумористичного шоу Improv Live Show. Це унікальний для українського телебачення розважальний формат, який оснований на імпровізації.

Як зізнавався ведучий проєкту Олександр Педан, очікувати нового від імпровізації слід завжди. У новому сезоні, який покаже “Новий канал” 2022 року, імпровізують Роман Міщеряков, Валентин Міхієнко та Володимир Шумко.

У новому сезоні імпровізують Роман Міщеряков, Валентин Міхієнко та Володимир Шумко
Фото: надане пресслужбою “Нового каналу”

“Протягом року вони багато тренувались і відточували свої навички. Зменшилася кількість зіркових гостей. Тепер це пара, яку щось об’єднує. Наприклад, у перший день до нас завітали ведучі шоу “Орел і Решка. Земляни” Мішель Андраде і Кирило Макашов. Вони облетіли весь світ разом, добре одне одного знають, тож щиро сміються з будь-яких жартів і з себе”, – поділився Педан.

Андраде вже встигла “сходити” на побачення з кілером, а блогерка Jerry Heil – з батюшкою-діджеєм.

“У нас з’явилися нові формати імпровізацій: “Більше-менше” та “Щире каяття”. Не хочу розкривати всі карти, але скажу, що в першій будуть шокери, а друга перенесе нас у справжній відділок поліції. Також ми повернули знайому з першого сезону імпровізацію “Не своїми руками”, – розповів Міщеряков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Займаються сексом без почуттів і розписуються без весілля: неочікувані факти про чоловіків і жінок

За перші знімальні дні історіями поділилися Віра Брежнєва, Ivan NAVI, Володимир Дантес, Євгеній Янович. Загалом, у третьому сезоні глядачі спостерігатимуть за такими зірками, як Оля Полякова, Маша Єфросініна, Григорій Решетнік, Юрій Ткач, Ірина Гатун, Євген Кошовий, Артем Пивоваров, Даша Астаф’єва. А серед новачків будуть Станіслав Боклан, Wellboy, Іван Дорн, Дар’я Петрожицька, Алекс Якутов, Сергій Середа та інші.

13 листопада відзначають Всесвітній день доброти. Ведучі “Нового каналу” Сергій Притула та Олександр Педан розповіли, що їх найбільше торкає. Притула зазначив, що більшість його знайомих займається доброчинністю від 5 до 15 років.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО