БЕЗЗАКОНЯ В БОРТНИЧАХ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

БЕЗЗАКОНЯ В БОРТНИЧАХ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ Наші розслідування

РОЗПРОДАЛИ РЕЧОВИЙ ДОКАЗ ЗА МОВЧАЗНОЇ ЗГОДИ ПРАВООХОРОНЦІВ: БЕЗЗАКОНЯ В БОРТНИЧАХ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Нацполіція заарештувала приголомшливі обсяги незаконно намитого піску у Бортничах. Проте посадові особи фірми АТ “Гідромеханізація”, щодо якої ведеться слідство, розпродають надра у пришвидшеному темпі.

Святошинський суд наклав арешт на 300 тонн піску, які були незаконно намиті АТ “Гідромеханізація” у Бортничах. Проте посадові особи фірми почали швидко розпродавати пісок, незважаючи на те, що він визнаний судом речовим доказом у справі про незаконне користування надрами. Слідство веде відділ розслідування особливо тяжких злочинів, оскільки ділки займаються незаконним гідронамивом у Бортничах вже понад десять років. За цей час до державного бюджету не було сплачено сотні мільйонів гривень податків.

На виклики 102 зі скаргами на порушення постанови суду, приїздять одні й ті самі патрульні, які ніяк не реагують на розпродаж речових доказів. Ми вчергове спостерігаємо не тільки наплювацтво на закон, громаду та безпеку людей з боку нечесних бізнесменів, а й на відверте кришування таких ділків “реформованою” поліцією.

Проте місцеві жителі не планують здаватися і продовжують боротися із цим беззаконням. Прямо зараз мешканці знову збираються біля кар’єру, аби запобігти вивозу заарештованого піску. Також, від 20 червня КМДА заборонила рух Києвом великовантажного транспорту, але і це не зупиняє ділків. То ж, жителі мікрорайону знову чекають на напряд поліції.

Нагадаємо, що вже не перший рік громада Бортничів бореться з незаконним видобутком піску на місцевому озері. У 2006 році фірма АТ “Гідромеханізація” отримала дозвіл на інженерні роботи: мали намити пісок і підготувати площадку для зведення житлового масиву. Натомість за 15 років фірма намила земснарядом піску на мільярди, а про будівництво масиву мови нема вже давно. Та за цей час значних руйнувань зазнали десятки будинків через просідання грунтів. Жителі мікрорайону страждають від розбитих технікою доріг, а мальовничі місця відпочинку біля озера перетворилися на пустир, адже через ненажерливість посадових осіб “Гідромеханізації” екосистема була знищена.

Обговорення тут

Оцініть автора
VIP ЗЛО