“БЕЗ ЛОХА — ЖИЗНЬ ПЛОХА”: АФЕРА З НЕРУХОМІСТЮ

Київ

“БЕЗ ЛОХА — ЖИЗНЬ ПЛОХА”: АФЕРА З НЕРУХОМІСТЮ У СТОЛИЦІ НА 600 МІЛЬЙОНІВ

“Без лоха — жизнь плоха” — цей девіз по життю використовує громадянин Кіт Ярослав Ігорович. Герой цієї статті — «горе» підприємець, який представляється солідним і перспективним бізнесменом. Він щедро обвішує вуха локшиною і розповідає, як ви, зв’язавшись з ним, будете казково багатіти. Продає «готові» бізнес проекти, а також пропонує стати його компаньйоном в мережі продуктових магазинів. Зв’язавшись з ним, будь-яка людина, крім геморою і купи проблем, ніколи не побачить своїх дивідендів.

Нашому герою допомагає його дружина — Романюк Наталія Василівна. На неї пан Ярослав оформляє всі угоди, договори і навіть переоформляє свої підставні фірми. Подружжя укладає договори оренди приміщень на тривалі терміни з господарями, а потім їх кидають, залишаючи власників з голими стінами! Ця стаття саме про один з таких випадків.

У 2019 році власниця комерційних приміщень здала свою нерухомість в центрі Києва по вул. Леонтовича 6а під ресторан “VINO TAPAS” — підприємцю Кіту Ярославу. Однак підписантом договору виступила його дружина — Романюк Наталія Василівна. Перших півроку подружжя справно сплачувало ренту за договором. А потім, як заведено у аферистів, стали платити менше. Мовляв,  другу частину оплатять разом з наступним платежем.

Так тривало наступні місяці: орендарі щоразу вигадували нові життєві ситуації, різні труднощі та проблеми. Таким чином кожен місяць сума боргу зростала. Останні гроші власниця нерухомості бачила в лютому 2020 року. А від початку карантину в Україні, подружжя Кіт та Романюк взагалі перестали сплачувати будь-які кошти.

На той час власниці приміщення стало не до того, адже почались проблеми зі здоров’ям і потрібна була операція. Та після реабілітації вона шукала зустрічі з орендарями. Однак, приїхавши в своє приміщення, вона не змогла до нього потрапити. Мало того, що ресторан був закритий, так подружжя ще й змінило всі замки. На зв’язок “бізнесмени” виходили кілька разів на тиждень, обіцяючи закрити весь борг перед господинею. А заспокоювали її тим, що їхні меблі та обладнання знаходяться всередині приміщення в якості застави.

Власниця нерухомості, розуміючи, що потрібно врешті розірвати такий договір, вирішила дізнатись актуальні розцінки на оренду. Та на онлайн сервісі оголошень www.olx.ua, вона знайшла оголошення з власним приміщенням, яке вона здає в оренду ресторану «VINO TAPAS». Виявляється, власники ресторану поза її згоди, намагаються здати приміщення в суборенду, продаючи свій ресторан як “готовий бізнес” за 50 000 доларів.

https://www.olx.ua/obyavlenie/bez-komissii-prodazha-restorana-v-tsentre-kieva-ul-leontovicha-6a-IDIYXpA.html

Власниці приміщення вже насилу вдалося вийти на зв’язок з орендарями для отриманняа поясненнь. Та подружжя “бізнесменів” почало виправдовуватися, начебто, власниця все не так зрозуміла. Проте, в оголошенні все написано чорним по білому. Орендарі попросили зустрічі з господинею приміщення 16 березня. В цей же день власниця відправила на юридичну адресу “підприємців” вже другий лист про розірвання договору оренди, адже попередній начебто “не дійшов”.Сума боргу на сьогоднішній день становить більше 600 000 гривень.

Власниця приїхала до приміщення заздалегідь, та, потрапивши всередину, ледь не втратила свідомість: те, що сталося з її, в минулому, затишним місцем, більше нагадувало пост-апокаліптичну картину. А ні електроенергії, а ні меблів, а ні обладнання, там не виявилося. Самісінькі лише голі стіни та розруха: оголені електричні дроти, розбита кухонна техніка, вирвана вентиляція… Велика зала для відвідувачі ресторану виявилась також порожньою, ні меблів, ні предметів інтер’єру. Тепер стало зрозумілим, чому орендарі постійно відтягували зустріч: аби встигнути вивезти все цінне.

“Підприємці” таки приїхали на зустріч, та замість довірливої розмови, вони почали погрожувати викликом поліції. Адже їм не сподобалось, що власниця викликала електриків та охоронну фірму для налагодження електропостачання та встановлення сигналізації. Пан Кіт все ж викликав правоохоронців, мовляв, в його приміщенні знаходяться рейдери та намагаються щось захопити. Абсурду немає меж. Та, дякуючи правоохоронцям, швидко розібралися: слідчі швдко перевірили документи власниці та опечатала приміщення до вирішення спору.

Та “підприємець” Ярослав ніяк не міг запосокоїтись, погрожуючи всіх “засудити”. За його версією, він нібито продав все обладнання для відкриття в цьому приміщенні мережевого продуктового магазину. Нібито знайшлися інвестори, які покриють всі борги перед власницею. За інсайдерською інформацію, його “інвестори” — двоє колишніх співробітників Служби Безпеки України. На даний момент не відомо, чи за одне вони з Ярославом Кіт, чи вони — чергові жертви цього афериста…

Перевіривши у відкритих джерелах подружжя “підприємців”, можна допускати такі висновки:

  • відкривають бізнес, затягують з орендною платою і їдуть з приміщення, залишаючи господарів з голими стінами, розкрадаючи все майно
  • перепродують бізнес новим інвесторам, і залишають їм свої проблеми і борги перед господарями приміщень
  • представляються наступними юридичними особами: ТОВ «“ГУСТО ДІ ІТАЛІЯ”» ТОВ «“КОМПАНІЯ БІВЕР”» ТОВ «“СУМАТРА ГРУП”» ТОВ «“НІГЕРІАН ОІЛ”»

Будьте вкрай уважні і перевіряйте перед угодами людей і фірми у відкритих реєстрах. Адже власниці нерухомості на Леонтовича 6а просто пощастило вчасно виявити аферу та побачити інтернет оголошення, а також вистачило рішучості перевірити своє приміщення і майно. Якби вона затягла ще на пару днів, залишилася б з голими стінами і не оплаченим боргом…

Оцініть автора
VIP ЗЛО