БАНК “АРКАДА” І STOLITSA GROUP: ЧЕРГОВА АФЕРА ЧИ СПАСІННЯ ІНВЕСТОРІВ?

Новини регіонів

Девелоперська компанія SG Stolitsa Group заявила, що має намір добудувати столичні житлові комплекси “Еврика”, “Патріотика” та “Патріотика на озерах”, які вже багато років стоять “заморожені” через збанкрутіння банку “Аркада”..

Випадок з банком «Аркада» досить цікавий і показовий: це про те, як впихнути «невпіхуємоє» в нашвидкоруч зліплену модель вирішення дуже гострого питання на ринку нерухомості.

Більше тридцяти тисяч інвесторів залишились без грошей та житла. Роками інвестори добивались від влади рішучого втручання в ситуацію, та налаштувати дієвий діалог в цьому напрямку вдалось тільки нещодавно. Після проведеного аудиту на будмайданчику була озвучена сума, яка необхідна для завершення будівництва комплексів — 7 мільярдів гривень. Проте озвучена сумма не кінцева. Скоріш за все, що інвесторам запропонують знову доплачувати за вже виплачену їхню власну нерухомість.

Нагадаємо, що банк “Аркада” був створений для обслуговування інтересів “Київміськбуду”. Найбільшими акціонерами банку є його багаторічний голова правління Костянтин Паливода (26%) і покійний Володимир Поляченко (12%), який очолював “Київміськбуд”.

Як вважаєте, чи зможе столична влада за цієї каденції закрити питання із вкладниками банку “Аркада”? Обговорення тут

Оцініть автора
VIP ЗЛО