Бахрейн збільшить свою площу на 60% за рахунок штучних островів

Останні новини
Бахрейн збільшить свою площу на 60% за рахунок штучних островів
Місто Манама в Бахрейні / Getty Images

Влада королівства Бахрейн – невеликої держави в Перській затоці, оголосила про плани реалізації інвестицій на $30 млрд.

Ці інвестиції включають, серед іншого, створення п’яти нових міст та збільшення площі країни на 60%. Про це пише Rzeczpospolita.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іноземець попався на торгівлі українками

Площа Бахрейну 820 км. кв. Щільність населення – понад 2000 осіб на км кв. Це шоста країна світу за густотою населення.

Серед 22 великих проектів в інвестиційному пакеті, створення штучних островів на додаток до будівництва п’яти міст. Королівство також планує інвестувати у туризм, промисловість, освіту, охорону здоров’я, житло та інфраструктуру.

Влада Бахрейну має намір дозволити іноземцям та компаніям брати участь у запланованих інвестиціях. Уряд хоче залучити $3 млрд прямих іноземних інвестицій протягом наступних двох років.

“Це вперше, коли Бахрейн пропонує нові острови для інвестицій. Загальна площа п’яти нових островів у Бахрейні становитиме 387 км кв. На острові Аль-Джарм з’явиться новий аеропорт, а острів Аль-Азм стане зоною промислових інвестицій”, – каже джерело в уряді.

Бахрейн також має намір створити спортивне містечко з найбільшим у країні футбольним стадіоном та іншою спортивною інфраструктурою, а також туристичне місто площею 5,7 млн ​​м кв.

Ізраїль та Бахрейн у жовтні минулого року підписали угоду про встановлення дипломатичних відносин. Міністр закордонних справ Бахрейну Абдулатіф бін Рашид аль-Заяні назвав це “історичним кроком”.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО