Арестович розповів, на яких напрямках Росія готує подальший наступ

Останні новини
Арестович розповів, на яких напрямках Росія готує подальший наступ
Арестович заявив, що Росія далі наступатиме на кількох напрямках. Фото: “УНІАН”.

Радник керівника Офісу президента Олексій Арестович повідомив, що російські війська готують новий наступ на трьох напрямках.

Однак, там вони не зможуть досягти успіхів, сказав Арестович в в ефірі “Фейгін Live”.

За його словами, росіяни планують наступ від Попасної, в районі Авдіївки та на Запорізькому напрямку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Візаж і депіляція: Арестович реєструє прізвище як торговельну марку

“У Попасній підзбиралися російські війська, і можуть піти на захід чи на північ, в районі Авдіївки “героїчний” штурм третій день, три штурми було. Хоча їх і помолотила наша артилерія, але вони підзібрались і хочуть пробити нас. І на Запорізькому напрямі під’їхав танковий батальйон, який теж хоче напасти”, – заявив Арестович.

Він додав, що там окупантів “уже чекають”.

“Вони нікуди не просунулися, але вони готуються просуватися, радісно наступати. В Авдіївці вони вже 80 днів намагаються просунутися, 80 днів атак – ні на метр не просунулися…Тих “відметелили”, відлупцюємо і цих”, – підсумував Арестович.

Арестович заявив, що війна проти Росії переходить у рутинну фазу. Цей складний період тягтиметься щонайменше 2 місяці. На його думку, наступ Збройних сил України не відбудеться раніше середини червня, оскільки все залежить від постачання західними партнерами зброї. За його словами, її вдасться накопичити до середини-кінця червня.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО