Аналітики США спрогнозували, коли окупанти припинять наступи

Російські окупанти в найближчі тижні припинять наступи, що дозволить українським захисникам розпочати контрнаступи.

Це прогнозують американські аналітики з Інституту вивчення війни (ISW).

До аналізу війни в Україні ISW додав карти ведення бойових дій.
Фото: understandingwar.org
До аналізу війни в Україні ISW додав карти ведення бойових дій.
До аналізу війни в Україні ISW додав карти ведення бойових дій.

За їхньою інформацією, Білорусь не планує вступати у війну проти України, але може вдатися до провокацій.

Зазначається, що впродовж останніх кількох днів російські війська досягли значних успіхів у районі Сіверськодонецьк − Лисичанськ на Луганщині, і українські війська продовжують зазнавати помітних втрат. Водночас українські сили в основному досягли своєї мети в битві, уповільнивши наступ російських сил.

ISW переконаний, що втрата Сіверськодонецька та Лисичанська не стане серйозним поворотним моментом у війні. Аналітики припускають, що російські наступальні операції зупиняться найближчими тижнями, незалежно від того, захоплять чи ні вони район Сіверськодонецька − Лисичанська. І це дасть українським силам можливість розпочати контрнаступи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ можуть відійти з-під Лисичанська

Ключові висновки ISW:

1. Білоруській військові проводять навчання вздовж українського кордону, але навряд чи вступлять у війну через їхні слабкі можливості та негативні внутрішні наслідки військової участі з боку Росії.

2. Російські війська, ймовірно, наблизилися до південних околиць Лисичанська і посилюють своє угруповання навколо Сіверськодонецька, щоб завершити захоплення цих двох міст. Ці досягнення ще більше погіршать російські шанси в подальших операціях в Україні.

3. Загарбники намагаються оточити українське угруповання в Гірському та Золотому. Імовірно, намагаються взяти під контроль ці населені пункти.

4. Окупанти, ймовірно, перекрили наземні українські лінії зв’язку вздовж траси Т1302 і використовують нещодавні досягнення вздовж шосе для посилення штурму Лисичанська.

Уранці 24 червня стало відомо, що Збройним силам України доведеться відійти від Сіверськодонецька. Наші захисники вже отримали таку команду, заявив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

За його словами, бійці отримали команду відійти на укріплені позиції і вже звідти повноцінно вести бойові дії.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО