“Альфа-банк україна” примножує капітали руками озброєних тітушок

Наші розслідування

Газові гранати, розтрощені вікна та побиті журналісти замість “калькулятора”: так виглядає боротьба банку за мільярдні прибутки. Український філіал російського “Альфа-Банку”, використовуючи тітушок, влаштував у Києві справжній погром.

Нещодавно в столиці відбулась спроба масштабного рейдерського захоплення автосалону на Балтійському провулку. Близько сотні тітушок розтрощили парадний вхід будівлі. Хлопці спортивної зовнішності закидали охоронців автосалону світло-шумовими і газовими гранатами. Серед постраждалих – двоє журналістів, одному з яких тітушки зламали ногу та пошкодили відеокамеру.

Як з’ясувалося, за цим свавіллям стоїть “Альфа-Банк Україна” та Дмитро Святаш – довірена особа Віктора Януковича, екс-регіонал і автомобільний магнат.

Святаш, який є власником найбільшого в Україні автомобільного бізнесу — групи компаній “АІС”, намагається повернути собі заарештовані комерційні будівлі і кинути кредиторів за допомогою російських олігархів. Колись Святаш заклав нерухомість під кредит в “УкрСибБанку”, а потім, від імені підставних компаній – під кредит в “Альфа-Банку”. У 2018 році, за мільйонні борги перед банками-кредиторами, все майно “АІСу” було заарештовано через кримінальну справу про шахрайство. Наразі майно передано до АРМА. Поліція відкрила кримінальну справу і щодо рейдерського захоплення, проте притягнути до відповідальності ніхто нікого не квапиться.

Наша редакція готує велике журналістське розслідування, тож слідкуйте за нами, а ми слідкуватимемо за подіями. Далі – буде…

Youtube-версія: https://youtu.be/WHciNefCJ7U

Обговорюємо тему тут.

Оцініть автора
VIP ЗЛО