АКТИВІСТИ ЗНОВУ НА ВАРТІ ПОРЯДКУ

АКТИВІСТИ ЗНОВУ НА ВАРТІ ПОРЯДКУ Наші розслідування

АКТИВІСТИ ЗНОВУ НА ВАРТІ ПОРЯДКУ: ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ЗМУСИЛИ ВИКОНУВАТИ РОЗПОРЯДЖЕННЯ СТОЛИЧНОЇ ВЛАДИ

Київська МДА заборонила столицею рух вантажних автівок масою більше 24 тонн. Проте фірма “Гідромеханізація”, всупереч розпорядженню столичної влади, продовжила вивантажувати КАМАЗами пісок з кар’єру. Зупинити правопорушення вдалось силами місцевих жителів, які і так жаліються на зіпсовані “Гідромеханізацією” дороги.

Жителі мікрорайону Бортничі, які борються із нелегальним добувачем піску “Гідромеханізація”, повідомили Національна поліція України про чергове порушення з боку підприємства. Так, згідно розпорядження КМДА від 2012 року, вантажний транспорт, вагою більше 24 тонни, не може пересуватись у межах Києва за температури повітря вище відмітки 28 градусів Цельсія. Але піщані бізнесмени плювати хотіли на постанову і продовжували вантажити пісок на КАМАЗи.

Активісти на протязі кількох годин намагалися викликати Патрульна Поліція, та врешті, коли копи таки приїхали, спершу відмовились реагувати на ймовірні порушення. Місцеві заблокували дорогу районі біля піщаного кар’єру аби зупинити рух вантажівок. Завдяки наполегливості жителів мікрорайону, які витратили майже цілий день на боротьбу із нелегальним вивозом піску, поліція була вимушена таки заборонити вантажівкам покидати межі кар’єру. Доречі, на пісок, який “Гідромеханізація” намагалась вивозити із кар’єру, накладений арешт Святошинським судом.

Нагадаємо, що фірма “Гідромеханізація” вже п’ятнадцять років незаконно намиває пісок у Бортничах, що спричинило серйозні негативні наслідки, в тому числі, руйнування доріг мікрорайону.

Обговорення тут

Оцініть автора
VIP ЗЛО