АКТИВІСТИ ДОМОГЛИСЯ АРЕШТУ НЕЗАКОННО ДОБУТОГО ПІСКУ У БОРТНИЧАХ

Наші розслідування

АКТИВІСТИ ДОМОГЛИСЯ АРЕШТУ НЕЗАКОННО ДОБУТОГО ПІСКУ У БОРТНИЧАХ: ПОЛІЦІЯ СУМНО ПІДКОРЯЄТЬСЯ

Шевченківський районний суд Києва нарешті прийняв рішення про арешт незаконно намитого піску у Бортничах. Місцева громада вже не перший рік намагається привернути увагу до розкрадання надр. Втім, сьогоднішня акція протесту нарешті принесла свої плоди.

Цілий взвод Національна поліція Дарницького району сьогодні сумлінно захищав розкрадачів держбюджету: оборудки з незаконним намивом та збутом піску ПАТ “Гідромеханізацією” та Київська міська державна адміністрація – КМДА спричинили збутки державі на 600 млн грн. Поліцейські відтисняли активістів і погрожували їм штрафами та арештами.

Слідчо-оперативна група, яка приїхала на виклик активістів через незаконний вивіз піску самоскидами у невідомому напрямку, зафіксувала заяву, а через годину Шевченківський суд вже виніс ухвалу про арешт добутого піску та всієї техніки. То ж наразі активісти чекають документи в суді та їхатимуть контролювати негайне виконання ухвали.

Впевнені, що спільні зусилля активістів, журналістів та юристів все ж змусять суди та поліцію підкоритися Закону, а зловмисників — понести відповідальність перед людьми та державою!

Обговорення тут

Оцініть автора
VIP ЗЛО