Активіста, який кричав Зеленському “Ганьба”, хочуть притягти до відповідальності

Останні новини
Активіста, який кричав Зеленському "Ганьба", хочуть притягти до відповідальності
Активіст Ярослав Бондаренко: “Мені ніхто не телефонує, хоча мої контакти у правоохоронців є”. Фото: ТиДиви

Поліція хоче скласти адмінпротокол на активіста Ярослава Бондаренка, який брав участь в акції на Алеї Героїв Небесної Сотні у День Гідності та Свободи і кричав “Ганьба!” президенту Володимиру Зеленському.

Про це повідомляє телеканал “Прямий“.

У коментарі телеканалу Бондаренко розповів, що має інформацію, що на нього хочуть скласти адмінпротокол за пост у Facebook і участь у акції на Алеї Героїв Небесної Сотні. Разом з тим, подробиць поліція не повідомляє, не зв’язувалася з ним особисто та не надала жодних пояснень.

“Офіційно я не знаю, хто ці люди і що вони хочуть. Мені ніхто не телефонує, хоча мої контакти у правоохоронців є. Схоже це все на якесь “кошмарення”. Коли я учора їхав з Банкової, я отримав такий “стабільний” дзвінок, мені постійно дзвонять, зокрема, через мої розслідування, а також погрожують чи просять видалити якесь розслідування. І прозвучав дзвінок і було сказано – говорили російською, номер прихований – “ми пропонуємо вам видалити ваш Ютуб-канал, даємо три години, якщо ні, то будуть наслідки”, – розповів Бондаренко.

Нагадаємо, 21 листопада до меморіалу на Алеї Героїв Небесної Сотні приїхав президент Володимир Зеленський. Громадянами, що прийшли до меморіалу вшанувати пам’ять Героїв, зустріли президента вигуками “Ганьба”.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО