Ахметов агітує за Разумкова. Олігарха можуть чекати санкції

Останні новини
Ахметов агітує за Разумкова. Олігарха можуть чекати санкції
Ахметов – найбагатший в Україні, його статки оцінюють в $7,6 млрд. Фото: Getty Images

Проти олігарха Ріната Ахметова можуть ввести санкції.

Про це з посиланням на співрозмовників у команді президента пише “Українська правда”

Уже зараз в кулуарах почали курсувати чутки про можливі санкції проти Ахметова чи націоналізацію частини його активів.

“Є різні ідеї. Але він правда може догратись. Не за медійку. Але за дестабілізацію парламенту”, – розповів один з топових членів команди президента Володимира Зеленського, маючи на увазі саме підтримку олігархом ексспікера Дмитра Разумкова в його спробі “відкусити” шматок монобільшості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа “Роттердам+”: активісти обвинуватили екснардепа Чумака в роботі на Ахметова

“Знаєте, ми все більше віримо у те, що Ахметов не хоче з нами воювати, а хоче нас просто прибрати. Повністю поміняти ландшафт політичний, помагати всім, хто не ми, щоб в наступній Раді у нього було одразу кілька фракцій, а нас якомога менше”, – ділиться своїми спостереженнями один зі “слуг”.

Разумков отримує праймові ефіри на телеканалі олігарха “України 24”. Ведучі ледь не агітують телеглядачів підтримувати ексспікера.

В Ахметова санкцій не хотіли б, але готові до такого повороту.

“Ну, введуть санкції – то будемо жити під санкціями. Спробуємо таке. Але ми до останнього шукатимемо шляхи для порозуміння. Але підкорятись, прогинатись під когось ми не будемо”, – сказав впливовий співрозмовник з орбіти олігарха.

Оголошені секретарем РНБО майбутні слухання у Верховній Раді стану справ щодо розслідування формули “Роттердам+” інакше як “привітом” Ахметову годі й назвати, пишуть журналісти.

Источник

Оцініть автора
VIP ЗЛО