4%: ЩО ВІДДІЛЯЄ УКРАЇНЦІВ ВІД ЧАСІВ ЯНУКОВИЧА

Новини регіонів

4%: ЩО ВІДДІЛЯЄ УКРАЇНЦІВ ВІД ЧАСІВ ЯНУКОВИЧА

4% — не кількість виборців, які готові голосувати за проросійську ОПЗЖ, якби вибори відбулись найближчим часом. Це — різниця у голосах між ОПЗЖ та “правлячою” партією “Слуга Народу”. Згідно свіжих соціологічних даних реформована “Партія Регіонів” пройшла б у парламент другою за чисельністю.

Таким чином, лише чотири нещасних відсотки голосів наших співвітчизників відділяє Україну від часів диктатури Януковича. Чи не різкий вислів? Зовсім ні. Адже значна частина кадрів часів “легітимного” серед найвищих посадовців вже повернута Зеленським на ключові місця. Справа проти беркутівців, які розстрілювали Майдан руйнуються. Дякуючи Турчинову з Порошенком, більшість з палачів та їх кураторів — в Росії або окупованому Криму. Відносини з Росією теплішають на очах, а війну на Донбасі влада Зеленського намагається “зам’яти”. То ж Зеленському залишається лише визнати “легітимність” Януковича по закінченню своєї каденції та запросити президента-втікача в Україну для повернення до своїх повноважень.

Якщо дивитися на ситуацію в країні з цієї точки зору — більше не виникає питань, чому ми не можемо побороти корупцію, чому справи проти топ-посадовців, які грабують країну, розвалюються у судах, чому олігархи продовжують керувати економікою та внутрішньою політикою держави.

Обговорення тут

Оцініть автора
VIP ЗЛО